Kredi bitti!

Sezon başında Bursaspor tarihinin en iyi kadrolarından birisinin oluşturulduğunu Bursa kamuoyu konuşuyordu.

 

Alternatifli bir kadro ile mevkilerinde isim yapmış oyuncular takıma dahil edildi. Edildi edilmesine ancak yerlerinde oynamayan oyunculardan tutun da, verimsiz formayı hak etmeyen oyuncuların olması sendelememize yol açtı.

 

İç piyasadan alınan birkaç isim içinden biri olan Jorquera ise Eskişehir performansı ile olumlu işler yapabilecek isimler arasında gösteriliyordu.

 

Sezon başı kampında takımla birlikte olan..

 

Türkiye ligini tanıyan..

 

Ertuğrul hocayı tanıyan..

 

Ertuğrul hocanın da Jorquera’yı tanıdığını zannettiğimiz bir oyuncunun bu kadar isteksiz, labuali, sorumluluk almayıp kaçak güreşen, 6, 8 ve 10 numara pozisyonlarında denenen ancak olmayan olamayan bir uyumsuzluğu acılarını bugün yaşadık.

 

Takımdaki adalet adil olmazsa..

 

Duvarda asılı olan o formayı çalışan, hak eden, didinen, savaşan, emek veren, ter akıtan alamazsa adalet er veya geç tecelli eder.

 

Tribünler ile yıldızı barışmayan bir oyuncuyu sizin gözünüzde kredisi var diye bu kadar zorlayıcı biçimde ilk 11’e alıp her hafta ıslıklatırsanız önce oyuncu sonrada sizin krediniz azalır..

 

Jorquera için Bursa’da olmayan kredisini bitirdi diyebiliriz..

 

Peki BEDEL ödeneceği zaman bunu KİM ödeyecek?!..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu