Koşukavak’tan uyarılar

Oyunculara sahada nasıl durmaları, nasıl pozisyon almaları gerektiği konusunda ikazlarda bulunan Yalçın Hoca, Özlüce'yi şu sözlerle inletiyor; 'Hata yapmak önemli değil. Bu işi hata yapa yapa öğreneceksiniz.'

Bursaspor’da tüm camia transfer tahtasına odaklanırken, yeni sezon hazırlıkları da sürüyor. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak nezaretinde çalışan yeşil beyazlılar, antrenmanlarını genç isimlerle sürdürüyor. Bursaspor’da göreve başlayalı kısa bir süre olan Yalçın Hoca, çalışmalardaki görüntüsüyle göz dolduruyor. Genç teknik adamın, idmanlarda öğrencileriyle yakın ilişkiler kurması ve yapmaları gerekenler konusundaki uyarıları dikkatlerden kaçmıyor.

DOĞRUYU BULACAKSINIZ

Genç oyunculara sahada nasıl durmaları, nasıl pozisyon almaları gerektiği konusunda ikazlarda bulunan Yalçın Koşukavak’ın hata yapanlara ise ‘Hata yapmak önemli değil. Bu işi hata yapa yapa öğreneceksiniz. Hata yapa yapa doğruyu bulacaksınız. Kimse sizden doğruyu ilk seferde yapmanızı beklemiyor. Hata yapın ancak sakın vazgeçmeyin. Daha çok üstüne gidin. O zaman başarılı olacağınızdan emin olun’ şeklinde motive edici sözler kullanıyor.

GÖZDESİ ÇAĞATAY

Yalçın Koşukavak’ın özellikle üzerinde durduğu isim ise Çağatay Yılmaz. Geçen sezon Samet Aybaba’nın gözdesiyken, bir anda silinen ve Vakıfköy’e geri gönderilen genç futbolcu, Yalçın Hoca’nın üzerine titrediği isim olmuş durumda. Birçok pozisyonu Çağatay üzerinden anlatan Koşukavak, defans oyuncularını da oyunu iyi takip etmeleri konusunda uyarılarda bulunuyor.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kubı yorumuna yanıt olarak

   Antreman ürünleri artık online satışa sunulmalı. Şehir dışındayız, alamıyoruz. Destek olucaz, olamıyoruz

   3
   1
 1. Ekonomik olarak istikrarli takimlar ptt liginde kalir.
  Buraya tepetaklak düştük şimdi ayağa kalkma zamani.
  Karabük her maç 5 yedi unutmayin. Aşağı düştüler.
  Eskişehir ligde kalmayi başardi.
  Toparlanirsak enazindan Eskisehir gibi ayakta dururuz.
  Ekonomik istikrar çok önemli.
  Önümüzdeki 3 yılı düşünerek plan yapin.
  Sivasspor gibi iyi yönetilen takimlar hep istikrar içinde

  13
  2
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Transfer tahtasını açamaz isek çıkamayız, umut meraş kaleci muhammed sheu barış gibi as oyuncuları takımda tutmalıyız, Kubilay bu ligte 10/12 tane gol atmalı…

   7
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu