Koşukavak yarın Bursa’da

Yeşil beyazlılar'da prensip anlaşmasına varılan Teknik Direktör Yalçın Koşukavak'ın yarın Bursa'da olacağı belirtildi.

Başkan Mesut Mestan’la el sıkışan 46 yaşındaki çalıştırıcıyla yapılacak son görüşmenin ardından resmi sözleşme imzalanacak.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Belki net bir başarısı yok ama başarısızlıktan da söz edemeyiz. Ertuğrul hoca da geldiğinde soru işaretiydi ama sonuç belli. Şöyle bir baktığımızda olumlu yorumlar olumsuzlardan çok daha fazla ve ben de Mesut Mestan Selçuk Erdoğan Yalçın Koşukavak yapılanmasıyla dinamik diri bir kadro kuracağımızı düşünüyorum.

  16
  2
 2. Bu adam hakkında araştırma yaptım bi başarısı yok ayrıca bir kulüp çalıştırıp 1 sezon boş geçiriyor ınşallah bizdeki patlaması beklenen topçular gibi bunuda beklemeyiz hayırlısı olsun

  13
  7
 3. Yanlış tercih olacağı kanısındayım. Umarım yanılırım. Lakin hiçbir yerinden tutulacak sebepler bulamıyorum Yalçın Bey’i bu göreve getirmek için!

 4. Gençlere önem veren, VİZYON sahibi bir isim,
  Tabi ki de riskli bir karar diyenlere katılmamak mümkün değil,
  Fakat yeniden doğmak için değişim şart bence
  Değişim de deişime aç yeni, genç ve idealleri olan insanlarla olur.
  Gerekirse sabredeceğiz, belki de İLK SENEMİZDE SÜPER LİGE çıkamayacağız,
  Ama sistemli bir kulüp ve kadro yapılanması ile maliyeti çok düşük bir kadro ile
  Bursaspor eski günlerine dönecektir.

 5. İnşallah başarılı olur ancak Yücel İldiz gibi bu ligin en iyisini es geçmemek gerekir diye düşünüyorum. Tabi süper ligi bırakıp bu mali durumdaki Bursaspora gelir mi maalesef gelmez

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu