Koşukavak “Sizi zorla koşturmuyoruz!”

Yalçın hoca dünkü idmanda, 'Futbolda çabukluk önemli. Kendinizi buraya verin. Sizleri burada zorla koşturmuyoruz' diye uyarılarda bulundu. 

Yeni sezona Afyon‘da hazırlanan Bursaspor‘un dünkü antrenmanında Yalçın Koşukavak fırtınası esti.

Transfer tahtası açılmadığı için eldeki oyuncularla yoluna devam eden Yalçın hoca, antrenmanda istediğini yapmayan oyuncularını, ‘Biz antrenmanda sınırları koyarken bunun sizin için yapıyoruz. Futbolda çabukluk önemli. Kendinizi buraya verin. Sizleri burada zorla koşturmuyoruz. Herkes yüzde yüzünü versin. Birşey söyleyeceğim olmayacak. Düdük sesi gelince bırakın 10 saniye çabukluk istiyorum, zor birşey değil. Arkadaşınızı iyi çalıştırın. Oyun sahasının dışına çıkmayın’ diye uyarılarda bulundu.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. En önemlisi kontrat’lı oyuncuların paraları önemli, tek tek ödenmemiş paraları nedeninden kontrat fesih haklalarını kullanıyorlar yani böyle gidişle futbolcu satışlarından ne Tahtayı açacak para gelecek nede takım kalacak – geçen sene çoğu ödenmemiş ve parasız oynamışlar bu senede ödenmezlerse sonuç aynı Eskişehirspor’un şu an ve geçmişteki yaşadıkları olur ve kulüp olarak onların borçları bizden çok az, yerel gazeteler tarafından kimse araştırılmıyor neden bu durumdayız gazetecilik bumu koştunmu vs vs aha duvara son sürat gidiyoruz gibi!

  33
 2. Biz de yönetimden çabukluk bekliyoruz transfer süreci için. İşleri zor ama tahta bile açılmayacaksa neden geldiler? Biz Messi istemiyoruz ama Volkan’ı Mustafa’yı nicelerini elden kaçırdık. Korkarım alacak adam bulamayacağız.

  24
  2
 3. Hoca sende kilo almaya basladin maşallah..sende takımla kosabilirsin.bizim takıma jön değil … akıl kurnazlık disiplin lazım

  10
  45
 4. Hoca haklı beyler, kimse kimseyi ne zorla koşturuyor
  Ne de zorla bu formayı veriyor, bu sezon gençler bu yaşananları
  Fırsat yılı olarak kabul edip, önlerine serilen bu formayı bu genç yaşta
  Giyme fırsatını daha çok koşarak, kendilerini daha çok zorlayarak, daha çok çalışarak
  Yeteneklerini geliştrime fırsatı yakalayıp, o formayı da sırtına geçirip bir daha
  Çıkarmamaları adına tatlı rekabet şeklinde mücadele etmeliler.

  7
  1
 5. Hırsız Başkanlar Takımı Soydular Bir Daha 1. Lige Çıkmak Çok Zorda Buca gibi 3 lige Duseriz Sanırım

  7
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu