Koşukavak “Riske atmak istemiyorum!”

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak akşam idmanı öncesi takımdaki sakat oyuncularla ilgili konuştu.

Koşukavak, “Sakat oyuncularımız maalesef sürekli var. Öyle bir talihsizliğimiz var bir de sürekli ön alandan öyle oyuncu kaybediyoruz. Şu anda Onur Atasayar, Burak Kapacak yavaş yavaş antrenmanlara başladı ama şu anda maç oynayacak fiziksel durumdan söz etmiyorum. Yüzde 80 durumunda sakatlıkları devam ediyor. Hafta sonuna kadar değerlendirip karar vereceğiz. Oyuncuyu erken kullanıp geriye dönmek istemiyorum. Hızlı ve sprinter oyuncular oldukları için, çok alternatifleri olmadığı için onlar değerli. Daha garanti işler yapmak istiyorum. 1 maç için riske atıp 2 ay beklemek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   Dayı sende tam yönetim düşmanısın sürekli kötülüyorsun. Yıkıcı değil bence biraz yapıcı ol bize bu cümleler yarar sağlamaz sadece zarara sokar. Motive etmek yerine sürekli aksi yorumluyorsn

   10
   4
  1. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   Ben 1 haftadır yazıyorum kardeş. Eksileyen linç eden edene. Şimdi yalçını şak şaklayanları izliyorum bekleyin iş işten geçsin o zaman gider yalçın. Yalçını şak şaklamaya devam şimdi

   6
   15
    1. @fff yorumuna yanıt olarak

     Bursaspor kulübü kenetlenmeye ihityacı var bu zor süreçi birlik olarak atlatırız diyor sen o istifa etsin bu istifa etsin öyle olmaz böyle olmaz.

     2
     1
    2. @fff yorumuna yanıt olarak

     Teknik direktör istifa edince sen geç.Hoca savunması yapmıyorum ama klavye başında herkes teknik direktör olur.

     3
     1
 1. Hoca boş beyler, tecrübesiz dedi bilmem ne dedi , g.tü sağlama almak için adamlarına garanti 11 sözü vermiş gibi devamlı onları oynattı; neymiş bizim pırlantalar (ki Akhisar maçında gördük , takım nasıl olunurmuş cümle aleme ispatladılar) tecrübesizmiş, bu ligin ağırlığında ezilirlermiş. Sedat 3.ligten 1.lige gelmişmiş… Beyler bunlar boş laf, Yalçın gibi kolpalara bir an önce yol vermezsek veya “hizaya çekmezsek” boş yapmalarını engellemezsek bu ve bunun gibi tipler gelir gider, olan Bursasporuma olur, uyanın !!!

  7
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu