Koşukavak “Daha fazlasına talibiz”

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, Erzurumspor galibiyetine oldukça sevindi.

Genç teknik adam maçından ardından sosyal medya hesabından şöyle bir açıklama yaptı; ‘Tüm oyuncularımıza, bütün ekip ve çalışanlarımıza, bizi destekleyen ve bizle olan herkese bu önemli galibiyete katkı verdikleri için teşekkürler. Daha fazlasına talibiz, çalışmaya ve inanmaya devam. Her geçen gün daha iyi bir ‘takım’olacağız. Belirleyici faktör takımın bütünlüğüdür.’

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 1- sevgili hocam, mutlaka biliyorsundur ama biri sana bursayı bi anlatsın.
  2- ve mutlaka anlatmışlardır ama istersen bir de benden dinle.
  3- öncelikle, büyük lokma ye ama, büyük konuşma.
  4- arşivleri karıştır, şampiyon başkan ve hocanın başına gelenleri öğren. tek suçları, ikinci şampiyonluğu kazanamamak! 4 sene aralıksız Avrupa kupalarına gitmek. ligi 2. 3. 4. bitirmek.
  5- senin için en büyük tehlike yerel medya. bunlar sözde kurumsallığı savunurlar, fakat futbolu günlük skorlar ve performanslar üzerinden yorumlarlar.
  6- ataberk, İsmail, sedat, ali akman ramazan, burak ve vs diye çıldırırlar, ama mağlup olduğunda. bu çocukları bir anda unutup, bozgun! felaket! burası Akhisar değil! burası kreş değil! sen bursasın, üç atacaksın, beş atacaksın diye manşet atarlar.
  7- gençleri oynatmazsın, bu kez çocuklara yazık oluyor diye gençleri ve taraftarı kulübe karşı kurarlar. yani tavşana kaç tazıya tut misali.
  8- aslında bilirler dünyada böyle bir örneğin olmadığını. genç oyuncunun onar-onar, yirmişer-yirmişer değil, birer-ikişer, bilemedin üçer-dörder yetiştiğini.
  9- neden böyle yaparlar? onu ben bilemem.
  10- sadece, varsa bir cevapları kendileri versin diyebilirim…

  24
 2. Takimimiz Şenol Güneş döneminden sonra ilk defa sistemli bir şekilde oynamaya başladı. Hem de bunu yaparken Şenol Güneş döneminden çok daha az maliyetli oyuncularla bunu yapmayı başardı. Bu teknik direktörün değerini bilmeli ve sabır göstermeliyiz. Nankörlükte sınır tanımadık taraftar ve camia olarak malesef. Artık yeter herkes takımına pozitif destek versin. Eleştiriler yapıcı olsun yıkıcı değil.

  19
 3. Öneri-yorum güzel konulara değinmiş hocam ama şunu da ben ekliyeyim bu taraftarın bazı kesimide inan ki bu basın ı dinlemez bilir Bursa basınında bazen yanlışlar yapıldığını artık herkes biliyor futbolumuz tükenme noktasında bunun için öcelik düşük bütçe bu da altyapı dan geçiyor bizde istiyoruz ki alt yapıda bellusiler batalla lr var yok öyle bir şey futbol akıl,güç,hız oyunu takım oyunu takım düşencesi basit görür bizim basın şimdi burdan ben Sedat ın neden oynatmadığını çok iyi anlıyorum ben sedat ın yerinde olsam çok çalışır özel hayatıma çok dikkat ederim o takıma girerim (tabiki o yetenek o çalışmayı o gücü kendinde hissedebiliyor ise)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu