Koşukavak “Burak 4 hafta daha oynayamaz!”

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sakatlıklardan kaynaklı ön bölgede eksiklerinin bulunduğunu kaydeden Koşukavak, “Ön bölgeye aldığımız oyuncuların fiziksel eksikliği var. Böyle oluna geriye düştüğümüz zaman dışarıdan oyuncu sokamıyorsunuz. Geriye düştüğünüz zaman rakip sizi daha dar alanlara yönlendiriyor. Elinizde oyunu böyle oynayacak oyuncu olmadığından dolayı geriye düşmemenin önemli olduğunu düşünmüştüm. Yanılmadım da. Burak Kapacak’ın sakatlığı 4 hafta daha sürer, Onur Atasayar zaman zaman önde kullanabileceğimiz bir oyuncuydu, sıkıştığımız haftalarda O’na ihtiyaç duyabilirdim ama sakatlığı var. Recep Aydın da orta sahadan hücuma geçiş oyuncularımızdan bir tanesiydi. 3 ofansif oyuncumuz sakat olunca geriye düştüğünüzde oyuna nasıl müdahale edeceksiniz diye düşünüyor antrenör, o yüzden geriye düşmemenin önemini söylemiştim” dedi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Musa bizi kupada üst tura taşıdı ilk golün öncesi süper kontrol saldı ivana. bu maçta sa aşırı yoruldu zaten burak, özer,ivan dan sonra 4. adam kanatta bence şu an parasını hakkediyor. Hoca haklı çok adam aldırması da haklı ptt zor lig sakat çok oluyor. Zor ki niye zor adana dün maçı tutamadı şu ana kadar seyrettiğimiz en iyi hücuma çıkan takım….

  2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Şimdi de musa araz’ a sallamışsınız ! Yapmayın vazgeçin bu huyunuzdan ! Oynadıkça çok daha iyi olacak musa bu çocuk ta hepinizi mahçup edecek ! Ben burdayım…

 1. Ön bölge için; MUSA, ÖZER, IGOR, ÇAĞATAY hazır tutulmalı,
  Özellikle Çağatayın da yeteneklerine güveniyorum, henüz 19 yaşında olabilir ama
  Zaman zaman süre verilip özgüveni yerine gelirse bu ligin yetenekli kanat oyuncularından
  Olduğunu düşünüyorum.

  13
 2. Erzurumspor maçındaki performansı çok kötüydü.Dayanıklılık açısındanda fiziği oldukça kötü görünüyor.

  5
  1
 3. Kardeşim icabında kocakarı ilaçları kullan hemen iyileş sen bu takımın en iyisisin! Seni arıyoruz vallaha

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu