Koşukavak “Böyle galibiyetler önemli”

Bursaspor’un on kişi mücadele ettiği maçı kazanmasının coşkusu yaşanıyordu.

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, “Ümraniye kontra atak üzerine kurgulanmış bir takım.Rakibin bu özelliği üzerine ciddi olarak hazırlandık. Top onlardayken sıkıntılar yaşadık. Yine 8. dakikayı aşamadan geriye düştük. Dizilişler, oyuna başka değişiklikler yaptık. Oyun kurgusunu değiştirdik. 10 kişi kaldık. Zor maçta. Kazandığımız için çok mutluyum. 10 kişi ile kazanmak. Takımdaşlık ruhunu, birlikte hareket etme açısından kazanımlar oluyor. Bu galibiyet katkı verecektir” diye konuştu.

Daha sonra gazetecilerin sorularını cevaplayan Yalçın Koşukacak şunları söyledi: “Bireysel hataların altında psikolojik baskının sıkıntısı var. 9 puansınız. Liderle oynuyorsunuz. Hepimiz insanız. O psikolojiliyi kaldırmayı ne kadar çok istesem de, olmadı. Oyuncular gergindi. Oyun başında da bu stres vardı. Bu da ister istemez psikolojik baskıyı getirdi.

İddialı olmak istiyorsunuz. Büyük kulüpsünüz. Bu mücadelede kırmızı kart beklemiyordum. Oyunculardaki gerginliği hissettim. Takım olarak golü ne zaman atıp yiyemeyeceğini bilemiyorsunuz. Golü atamadık geriye düştük. İkinci yarıdaki oyun farklı. 2. Bölümde kanatlardan etkili olabilirdik. Ortadan kayıplarda kalemizde tehlikeler oldu. Burak’ı oyuna salarken kanattan top taşıyan biriydi. 4 haftalık aradan sonra çok faydalı oynadı. Ligde çok maç var. 1-2 maçla değişmez. İnsan düşünmüyor değil. Dünyanın en iyi takımları iç sahada kaybediyor. Bende etkilendim. Kötü skor tahribat verir diye düşündüm. Baskıyı çok uğraşmama karşın kaldıramadım. Burak Kapacak’ın iyileşme düzeyi henüz yüzde 80. sorduğumda maçın bir bölümünde oynarım dedi. Beni utandırmadı. İyi oynadı.”

67 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hoca bir an önce defolup gitmen dileğiyle.. Haftalardır söylüyoruz bu hoca ile bu iş olmaz.. Bugün yürüyen takıma karşı bedavadan puan verecektik. Çıkardığın ilk 11 tam bir fiyasko.. Rakibi de hiç Analiz etmediğin belli…

  89
  181
  1. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   bence doğru yorum yapmaktasınız, futbolcu adı vermeden eleştirmek daha da doğru eleştiridir. bence hoca daha mücadeleci ve koşan bir ortasaha ile başlasa ve 2 .yarı tecrübeli ortasaha ile devam etse daha iyi mi olur?

   3
   7
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Ali Yıldıırm sen harbiden “ergensin” kendi yorumlarına başka yorumcu adı altında beğeni yapma ! Sahtekârlığa gerek yok git tuttuğun takımı kendi fan sayfasında destekle !

    7
    2
  2. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   Ali kötü yorumlarını kendine sakla ve sen defolup git böyle platformlardan bursaspor sana göre değil cefasını hiç çekmemiş gibi yorum atıyorsun.içi boş yorum yapma!

   6
   2
  3. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   Bu Ali Yıldırım denen zatın tek işi takım aleyhine yorum yapmak. Senin gibi taraftarlar yüzünden bu halde bu takım. Şu içinizdeki necaseti gidin başka yere kusun kardeşim. Bu takım sizin ruhunuzun çöplüğü değil.

   7
   2
  4. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   Ali seviyen yerlerde farkında mısın ? Arkadaşlar da eksiyi basarak tepkilerini belli etmişler zaten ! Hoşuna mı gidiyor yoksa ?! Her yorumunda hocaya topçuya sallayarak şirin olduğunu sanma !

   37
   12
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ali Yildirim ve Benzer türevleri bıktık artık sizlerden ve motivasyon düşürücü yorumlarınızdan . Hiç bir şey yapamıyorsanız o kötü kokan kocaman ağzını kapalı tutup sus sadece sus.

    5
    1
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Hahahahahhha.. Seviyemi sorgulayacak kişi sayısı çok az bu forumda.. Sen önce maçı 90 Dakika izle. Maçı gözlerinle izle g…tünle değil. Daha hangi dakika hangi taktik ve oyuncu değişikliği yapıldı onu bilmiyorsun. Seni diğer yorum da g.t ettiğim gibi susmanı rica ediyorum. Bundan sonra senin yorumlarına da cevap vermeyeceğim. Boş konuşuyorsun.

    7
    41
   1. @Suat yorumuna yanıt olarak

    Birinin adamı olduğuna inanmıyorum. Muhtemelen fb, gs, ya da bjk lıdır.
    Aklınca acımızı kutluyor, kafasını buluyor. Beni asıl yaralayan bunu beğenen 50 küsur burasalının olması.

    7
    2
    1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

     Ben size söyleyeyim kim olduğunu onun bunun çocuğunun teki işte ! Fazla üstünde durmaya gerek yok ! Kesin üçüz taraftarı ! Kimse burada başka takımı tutup ta Bursasporumuza o pis ağzınla kinini öfkesini kusup hakaret edemez ?!

     4
     2
  5. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   <Tamam belki haklısın , ama yerine kim gelecek kardeşim Yılmaz Vural mı:???ya bırakın 8 haftada 50 gol hep galibiyet beklentisi yeterin ,kim gelecek geleni göndermeyi tekrar istemeyeceğin ne malum ………..Kulup batmış taraftar desen futbolu golden ibaret sanıyor….hocanın çok yanlış bir kadro ile çıktığını bende görüyorum ama bunu dile getirip istifa mı et demeliyim hafta içi belki senin beklentin olan futbolcu antre olamadı ne bileyim başka bir şey ..bırakın her daim antrenör sıfatına sokmayı kendinizi……….

   39
   15
   1. @chiefofficer yorumuna yanıt olarak

    Mustafa er gelir arkadaşım. Bizim ruh halimizden anlar. Sıfır egosu var. Bence en uygun adamdır. Ben hocaya takmış durumdayım. Eyosu yüzünden Ataberk’i ve Sedat’ı kaybediyoruz.

    11
    12
   2. @chiefofficer yorumuna yanıt olarak

    Kaç kere yazdık buraya…İrfan buz, hem Bursamızı tanıyor hem bu lig tecrübesi var ..
    Malatya sporu şampiyon yapan hoca İrfan buz .Olmadı kendi evladımıza şans verip, itvayici Mustafa Er .

    16
    18
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Hainsiniz hain ?! Faydasız aç köpek klavye taraftarları sizi !? Hangi maçı nerenizle izlediniz !? Hoca 10 kişi kalmış takımı çift forvete döndürüp oynattı !? Kubilay’ ı da attığı klas gol ve getirdiği 3 puan için tebrik rdiyoruö

    31
    31
     1. @ÇORBACI ESER yorumuna yanıt olarak

      Ne yalçını o da kim ! Ben yalçın malçın değilim ama sen kesin “ali yıldırımsın” ! Davamız BURSASPOR ! Kapayın artık çenenizi ! Eleştirmeyin ! Başımıza ne geldiyse sizin gibiler yüzünden geldi !

      4
      2
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Kubilay’ ı da attığı klas gol ve getirdiği 3 puan için tebrik ediyorum o kafa hainlere girsin !? Eleştirmekten başka işiniz yok !

     27
     12
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Bence de bu maçın kki tane kahramanı vardı biri Kubilay dlğeri Burak Kapacak. Ne varsa gençlerde var. Eğer Burak oyuna girmeseydi bu maçı almamız mümķün değildi. Özer Hurmacıyla Selçuk Şahinden bir cacık olmaz.

  6. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   Ümraniye’nin hocası Ahmet Taşyürek doğru bir tespitte bulunup,
   ‘ Yenilgi kırılma noktası olacaktı Bursaspor’un.” demiş.
   Lakin ben bu maçın Bursaspor için bir başlangıç olacağını düşünüyorum.
   Futbolcuların ,Lider karşısında Son dakikalara hem yenik bir vaziyette
   hem de 10 kişi girip maçı kazanabileceklerini görmeleri paha biçilemez.
   tedavi edilmesi gereken hastalık ilk 10 dk içerisinde yenen gollerdir.

   47
   4
 2. Hoca şu genç çocukların heyecanıyla fazla oynama bu durum hem seni hemde takımı bozuyor. Hepsi bizim futbolcumuz ama iş yapacak sahada gezmeyecek adamlara şans ver derim nacizane

  61
  2
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   bence de hoca daha mücadeleci ve koşan bir ortasaha ile başlasa ve 2 .yarı tecrübeli ortasaha ile devam etse daha iyi mi olur?

 3. Sevgili Bursaspor dostları. Çok ama çok önemli bir maçı 2.yarısını 10 kişi oynayarak kazandık. Bu galibiyet çok ama çok önemliydi. Müthiş taraftarımız kusursuzdur. Can dostlarım. Eleştirmek çok kolay. Herkes futbolun profesörü gibi konuşuyor. Hocamıza şans tanıyalım. Ona kırıcı laflar etmeyelim. Bu adam çizgi arkasında bir dakika bile sabit durmuyor. Oturmuyor. Sanki saha içinde oynuyormuşçasına maçı yaşıyor. Samet ve diğer hocaları da gördük. Tiyatro izler gibiydiler. Biraz sabır ve koşulsuz destek bu hocayla bizi süper ligde taşıyacak inşallah. YOLUN AÇIK OLSUN TİMSAHIM.

  55
  13
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Ya şimdi şöyle bir noktaya değineyim hocanın begenmediği topcular en azından mücadele ediyor özer kendiyle kavga etmekten top oynayamıyor pas atmayı geçtim kondisyon olarak hazır olmayan insanları niye sahaya sürersin 4 maçın 3 kazanmış gençler var güzelde oynamışlar mücadele etmişler hazır olmayan adamı oynatıyorsan eleştiri alırsın bugün kaybetmiş olsaydık hocanın getirdiği futbolcuları oynatma sevdasındır. hak edene hakkını vermezsen sıkıntı cıkar hocam burak kapacak girdi takımın havası değişti. ilk üç hafta bursasporun girdiği pozisyon sayısını ve son haftalarda girdiğimiz pozisyon sayısı bence yeni gelenleri hala hazır olmadığı zaten gösteriyor.

   1. @Owl yorumuna yanıt olarak

    Bu yönden haklısın kardeşim. Ancak hiçbir insan kendi ayağına sıkmaz. Hele Yalçın hoca bunu hiç yapmaz. Genç ve başarılı olarak vitrine çıkmak ister. Neredeyse batan bir kulüpte çok zor bir görevi üstlenip başarılı olması onu vitrine çıkarmaz mı? Ayrıca, maç bitmeden maçın yorumu yapılabilir mi? Hayır.Başkan ve yönetimi ise sezon sonu değerlendirmek gerekir. Tabii ki Recep ve Ali gibi beceriksizlerin dönemlerine benzer dönemler hariç. Ayrıca renkdaşlarım şunu kafalarına koysunlar. Sezon sonu başkan dışında birilerini eleştirmek de adil değil. Başarısızlık durumunda tek sorumlu başkandır. Çünkü idarenin başı odur. Bu duruma dikkat çeken birçok atasözü var. Balık baştan kokar, Baş neyse kıç odur, İmam…….. sa, cemaat….. çar gibi. Duygularımızla değil aklımızla hareket etmeli, değerlendirme yapmalıyız. Mesut Başkan ve takım kulübün içinde bulunduğu batağa rağmen fena gitmiyor.Şimdilik aklım bunu söylüyor. Sezon sonu inşallah timsahım şampiyon olur da duygularımız Mesut başkanı ve yönetimini sevmemiz gerektiğini söyler de biz de onları çok severiz.Bu kulübe bir faydası olandan bin kere razı oluruz. Bu takımı, hocayı, başkanı ve yönetimi eleştirmek yerine onlara sezon bitimine kadar destek verelim ki (taraftarımız şimdilik bunu layıkiyle yapıyor.) şampiyon olup başkanından hademesine bin kere razı olalım. Bu sene taraftarımızın duruşunu çok beğeniyor, onları destekliyor ve teşekkür ediyorum. Seneye tmsahım layık olduğu yerde olacak ve Recep-Ali ve onların arkasındakiler inşallah utanacak. TARİH İYİLERİ VE KÖTÜLERİ HİÇBİR ZAMAN UNUTMAZ.

  2. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Üstadım doğru söylüyorsun. Yalçın hoca süper lig de dahil belli bir oyunu (pas oyunu) oynamaya çalışan nadir hocalardan. 1 gol atalım 3 puan alalım derdinde değil. Şunu da ekliyim bu ligde transferi son gün açılıp da kafaya oynayan tek takım biziz hocanın işi ne kadar zordu buna rağmen 8 maçta 5 galibiyet aldı.

   23
   5
 4. Geriden gelip maç kazanmak önemli, 11 e 11 yapmak bile zor iken 10 kişi geri dönmek, ilerisi adına umut vermiyor değil. Lig başından beri stoper hattını kararlaştıramasakta gol yollarında nedense stoperlerden fayda gördük. Özer’e dayanmak ise cidden zor. Recep sakatlıktan çıkmış takıma adapte sorunu var. Burak’ın 100% iyilesip haftaya İstanbul deplasesinde mutlak 11 oynaması gerekiyor. Gerekirse kubi-seleznov ikilisini bozmayalım ama şu özer olmasın 11 de

  36
  6
  1. @Ahmet Girginer yorumuna yanıt olarak

   Özer konusunda katılıyorum. İstediği kadar kariyerli olsun kimse bursaspordan büyük değildir hazır değilse oynatma hoca. Aldığı para 200-300 bin euro sırf bu para verilecek diye oynatılmasın özer. İdmanda haketsin alsın formayı. Geldiği günden beri 1 gram koymamış üstüne hala aynı özer.

   16
  2. @Ahmet Girginer yorumuna yanıt olarak

   kimin olup olmayacağı elbette hocanın tasarrufunda ancak özer konusunda haklısın.
   sanki ligi küçümsüyor. çok agresif. her an takımı 10 kişi bırakır. gördüğümüz kırmızı kart pozisyon gereğiydi. bu anlayışla karşılanabilir. ama özerin yaptıkları asla kabul edilemez. canı yandığı zaman aşırı tepki veriyor. canı tatlı adam sahaya çıkmasın. maçı tv den izlesin. hoca tarafından dikkati çekilmeli. belki de çekildi.
   selçukun ıslıklanması çok yanlış. zaten bunları yaptığımız için bu ligdeyiz.
   yanlışta ısrar takım birlikteliğini bozar. süper ligden uzaklaştırır, 2. lige yaklaştırır.
   herkesin ağzına fermuar çekme gibi bir gücüm ve hakkım yok. keyfiyet elbette tribünlerin.

   26
 5. konudışı ama, şuan A,GÜCÜ 8taş maçı oynanıyor ve kardeşlerimiz 16. dk, da Tezahüratı aksatmadılar… hani içerde yada dışarda bu kardeşliği bozmak isteyenler vardı ya , duyurulur gerçek BURSASPOR,lulara…

  29
  4
   1. @Akça16 yorumuna yanıt olarak

    İşte tamda anlatmak istediğim buydu, bir futbolcunun yanlışını, kasıtlı yada kasıtsız (ALLAH bilir) , koca bir camiaya maletmemeliyiz… kaldı ki hadi diyelim bunu bilerek yaptı oyuncular, trübündeki ANKARAGÜCÜ taraftarımı suçlu? bizim düşmemize hemen hemen hepsi üzülmüştür diye düşünüyorum… yani demem o ki sapla samanı ayıralım.

 6. Sen lige yepyeni Bursa olarak başlatan gençleri kaybedip, anılınla selçuğunla recebinle özerinle oynamaya devam et de o zaman göreceksin baskıyı Bursa’yı tanımadığın nasıl belli, bu takımın hocası filan da değilsin.

  26
  20
 7. Takımın kimyasını bozdun hocam gençlerle bu takım daha diri daha çok paz yapıyor oyunu istediği gibi yön veriyor forsa ediyodu bu gelen tecrübeli dediğimiz topçular takıma fazla katkı koymadı o yüzden gençlere verilen değer daha çok olmalı

  25
  13
  1. @Camcı yorumuna yanıt olarak

   Beyler, daha once de dedigim gibi, takimi bitiren Hoca. Torpillilerini oynaticak diye takimin içine s.çıyor. Vazgecilmezi, sinirden başka bir b.ku olmayani Ozer çıkti, diger torpillisi Recep cikti, takim altyapi yildizlariyla şaha kalkti. Takimin kimyasiyla oynayip bizi bitirmeden Yalçın efendinin kulagi çekilmeli; olmuyorsa egosu olmayip formayi hakedene verecek harbi bir hoca bulmak lazim, bugunku galibiyete aldanmayin..

   12
   8
 8. Sayın hocam iyiki altmistan sonra gençleri hatırladın.
  Yerinde olsam igor u kulübeye çekerim.
  Gençlere güvenmen gerekir.
  Selçuk ve Özer i hamle oyuncusu olarak dusunmelisin. Haftaya sahada Burak Kapacak, Ramazan Keskin, İsmail Çokçalış ve Sedat Dursun u görmek istiyoruz.
  Tabiki bu arada Emirhan ve Kubilay da devam etmeli.
  Her aldirdigin oyuncuyu mutlaka ilk onbir de oynatacaksin diye bir zorunluluk yok ki.
  Saygılarımla.

  21
  4
  1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

   – 8-9 gençle sahaya çıkılacaksa camianın ”şampiyonluk” beklentisini bırakması lazım.
   – şahsen bende gençlerin oynamasını istiyorum ama medya ve taraftar benim gibi düşünmüyor. şampiyonluk söylemini dilinden düşürmüyor.
   – hem 8-9 genç oynasın, hem takım şampiyon olsun. hem 50 kuruş olsun, hem de cam kenarı! dünyada böyle bir şey yok. bu kadar genci bu ligde bir anda ve bir arada oynatmak çok yaralı diye 3 aylık bebeğe çok yaralı diye pirzola-biftek yedirmek gibi bir şey olur. bunu yaparsan o bebeği kaybedersin.
   – evet gençlerle de şampiyonluk gelir ama bunun için en az 4-5 sene lazım. maalesef bizde bu sabrı gösterecek, bu zamanı tanıyacak medya ve tribün yok.
   – Karagümrük maçında tecrübe enerjiyi yendi. lig sonuncu Eskişehir karşısında futbol olarak nasıl ezildiğimizi herkes gördü. futbol şansı o maçtaki gibi hep yanımızda olmayabilir. takım 34 maçı sürekli bu iki maçtaki enerji ile oynayamayabilir. gençler şampiyonluk baskısını kaldıramayabilir. mesela bugün selçuğa yapılan benzer bir protestoda dağılabilirler.
   -aslında konuyla alakalı yazacak daha çok şey varda okuyanları sıkmama adına şimdilik burada bırakıyorum. saygılarımla

   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Ya dostum bu boş ağızlı seyirci ilk haftalarda gençlerle oyadığımızda takıma “kreş” gibi benzetmesi yapmıyor muydu ! Boşuna nefesini tüketme derim bunlar senin yaptığın gibi doğru yorum ve analizden anlamaz ! Emeğine sağlık kardeşim…

 9. Yalçın senin çekip gitmeni bir an önce gençlerin tekrar monte edilmesini talep ediyorum. Bu maçı maradona burak kurtardı. Zaten aldığımız tüm galibiyetlere bakım hep burağın parmağı var. Bu iş yalçınla selçukla özerle receple musa arazla olmayacak. Allah aşkına atanasov recepten özerden daha mı kötü

  19
  9
  1. @Texas yorumuna yanıt olarak

   Bu maçı burak aldı. Ümraniye savunması anıla ikram etti golü. Bu futbolla deplasmanlarda avaraj takımı oluruz.

   2
   1
 10. Liderle oynuyoruz ne demek ya. Şaka mı bu?
  Adamlar şampiyon Bursaspor deplasmanına gelmiş onlar düşünecek. Bu ne kadar korkakça bir düşünce hoca. Ümraniye’nin her tarafı lider olsa ne yazar.

  16
  5
 11. Bırak tatavayı hoca. Sene başındaki hava kayboluyor, insanların sana olan inancını bitirdin. Çünkü başarıya aç kaliteli gençleri kesip 38 lik adamlardan medet umuyorsun. Şu Ramazan keskin’in nesi eksik de 38 lik adam oynuyor. Bir açıkla bizde bilelim. Bugün karşında yürüyen takım vardı, koşan basan takımlara da böyle ihtiyarlarla çıkarsan teneke bağlanıp yollanırsın bu şehirden. Daha antrenörlük adına hiç bir başarın yok, ama ego dan, ben bilirim havalarından geçilmiyor. Böyle pamuk ipliğine bağlı, başarılı olması şart olan büyük kulüpte havalara girersen yolunu alırsın.

  15
  11
 12. Yillarca milli formayi giymis Selcuk sahin bole bir hatayi nasil anlamak zor buyuk isim ama bu hatasi cezalandirilmali haftaya 11e rotasyonda en hazir kim varya o koyulmali artik bu hatalarin bedelini agir odeyebiliriz

  14
  10
 13. YALÇIN HOCAYI TAKTİK VARYASYONLARINDAN ÖTÜRÜ FUTBOLCULARIMIZI DA KAZANMA HIRSLARINDAN ÖTÜRÜ TEBRİK EDERİM…İYİ OYNAMADIĞIMIZ GÜNLERDE DE KAZANMAK ÇOK ÖNEMLİDİR…RAHMETLİ YAZICI NIN DEDİĞİ GİBİ TABELAYA BAKALIM…NE HOCAYA NE DE FUTBOLCULARA TAKILMAYIN…ONLAR DA İNSAN VE HATA DA YAPABİLİRLER….BEN YALÇIN HOCA YA GÜVENİYORUM…

 14. Biz küme düştüğümüzü zorda olsa anladık yani durum bu lâkin hoca BURSASPOR a geldiğini hala anlamadı kümede düşsek çok kötü durumdada olsak amatörlerlede yönetilsek yada yönetilemesek! Yinede burası BURSA ve BURSAPOR..burada baskının kralı var ve her zamanda olacak.. ben ben diyerek burada var olamazsın

 15. Eğer bu takımda Sedatın kesilme sebebi ayağa iyi pas yapamamasıysa Anılın kadroya girememesi lazım.(Eğer başka bir sebep yoksa).Aynı zamanda kırmızı kartında sebebi kesinlikle Anıl Birde geldiğinden beri sahada yalnızca yürüyen ve hiçbir ikili mücadeleyi kazanamayan Igorda bu kadar ısrar etmenin sebebini anlamak mümkün değil.Benim şahsen hocaya inancım iyice azaldı.İnşallah ben yanılırım.

 16. 30 küsürlük kartları gençlerle değiştirdiğin gün bitti senin işin. Ataberk kadroda yok. Çocuk milli takıma seçilmişti getirdiğin noktaya bak. Igor denilen adamın yerine oynayacak 5 tane genç topçu çıkar vakıfköyden.

 17. en son söyleyeceğimi en başta söyleyeyim; valla kusura bakma kardeşim ama sen hoca falan değilsin.

  kadroda takımı hızlı şekilde ileri çıkartabilen tek oyuncun burak var ve sen 3 haftadır onun yerine vitaminsiz, gevşek igor’a forma verip burak’ı küstürüyorsun. yine de karakterli çocukmuş çıktı 15 dk. da canını dişine takıp hatanı tokat gibi yüzüne vurdu.

  10 numara pozisyonunda emirhan ile olmadığını / olmayacağını anlaman için daha kaç hafta geçmesi ne kadar puan kaybedilmesi gerekiyor? yaşı ilerlemiş özer’i kanatta dili sarkana kadar ileri geri koşturacağına koy emirhan’ın yerine dinlene dinlene defansın arkasına 2/3 ara pas atsın kaleye 2/3 sağlam şut çıkarsın. bu yaşta kanatta rakiple didişip durmaktansa 10 numara pozisyonunda çok daha faydalı olacağı aşikar.

  ayrıca bu seleznov’un da artık en azından 45 dk. da olsa sahada olması lazım. milli aralarla birlikte adam geleli neredeyse 2 ay oldu, nasıl olurda hala hazır olmaz?

  ilk 3 hafta harikalar yaratan gençleri küstürdün, kaybettin. tecrübe ile genç dinamizmini kaynaştıramadın. kendi aldırdığın adamları oynatmakta ısrar ediyorsun. ama gel gör ki bu akşam yine takımı ve seni o gençler aldı ipten.

  bu akşam ki manzaraya bakıp şapkayı önüne koy ve özeleştirini yap hoca. formayı dağıtırken adaletli ol lütfen.

  1
  2
 18. Bu ali yıldırım denen adam hep böyle yorumları karıştırıyor.
  Site yönetimi yorumları okuyorsan şunun farkına var bu adam bu platformda istenmiyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu