Koşukavak arayışta

Yalçın hoca oynanan 3 hazırlık maçında sahaya ilk 11'de çıkardığı Onur Atasayar'ı Ümraniyespor karşısında kulübede tutarken Furkan Emre Ünver'e şans tanıdı.

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak elindeki malzeme içerisinden en iyi 11’i çıkarmaya çalışıyor… Koşukavak Altay ile oynanan karlışmanın ardından Ümraniyespor karşısında tek değişikliğe gitti. Genç teknik adam Fenerbahçe, Sepehan ve Altay maçlarında sahnaya sürdüğü Onur Atasaray’ı Ümraniyespor karşısında yedek soyundurarak yerine stoperde Furkan Emre Ünver’e yanında da Rüştü Hanlı’ya şans tanıdı. Defansın solunda Latovlevici forma giyerken önünde Umut Meraş forma oynadı. Hazırlık maçlarının hepsinde forma şansı bulan Sedat Dursun ise bu karşılaşmada ön liberoda görev yaptı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Koşukavak eldeki malzemeden en iyisini çıkarır eminim. Ama bu oyuncuların yeterli seviyeye gelip gelemeyeceği meçhul. Örn Rüştü ve Furkan’ı beraber oynatmak bu aşamada çok riskli. Burada oynatılan Sedat ta stoper değil. En zayıf yerimiz burası. En az bir tecrübeli stoper lazım. Tahtayı açamayan yönetimin bu işleri yapma şansı bence hiç yok. Tek yapacakları iyilik bugün bırakıp gitmeleridir

  35
  2
  1. @sas yorumuna yanıt olarak

   Sen nasıl bi insansın ya adamların daha ne tecrübesi var gençleri böyle konuşarak kaybediyoruz tecrübeyle kazanılcak şeyler

   26
   5
 2. Rüşdü gerçekden çok ağır. Ertugrul’a mana bulurken daha ağır’ı geldi.son maçda yaptığı hata afedilir gibi değil.Geçen sene A.Demirsporda’da forma şansı bulamıyordu .Bizim en büyük eksikliğimiz çıkarken top kaybediyoruz.Ve devamında golü yiyiyoruz.

  21
 3. Muhammed- Burak Kapacak – Ertuğrul – Egemen – Lato – Selçuk Şahin – Emirhan – İyi 2 kanat ve 2 santrafor ile playoff garanti!

  6
  16
  1. @greenteams yorumuna yanıt olarak

   Bütün ölmüş adamları ilk 11 e almışsın yazık Selçuk Şahin kim lan adam bir iki sene sonra futbolu bırakçak zaten niye alalım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu