Körüstan’dan Transfer Açıklaması

"Ligin ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yapmak istiyorduk ve öyle de oldu" diyen Körüstan, şöyle devam etti:

"Bunu devam ettirmek istiyoruz. Galatasaray maçı çok önemli. Ligin üst sıralarını zorlamak açısından Galatasaray ile oynayacağımız maçı kazanmamız gerekiyor. İnşallah kazanırız. Takımın şu andaki durumu da çok iyi. Büyük taraftarımızdan bir ricam var. Futbol federasyonu kötü tezahüratla ilgili süre sınırlamasını kaldırdı. Şu anda 3 sınırındayız. 5 olduğu zaman saha kapatmaya gidiyor. Eğer küfür etmeyi kaldırmazsak 6 maçta bir seyircisiz oynarız. Biliyorsunuz, cezalar katlaya katlaya gidiyor. Biz taraftarımıza, küfür etme ve ettirme, diyoruz. Bu Bursaspor için çok önemli. Türk futbolu için de çok önemli. Küfürün statlardan kalkacağını düşünüyoruz. Federasyonun kararını da destekliyorum. Zor bir süreç ama hep beraber atlatacağız. Büyük Bursaspor taraftarı takımı desteklesin ve kötü tezahürattan uzak dursun."

 

"3 MİLYON EURO'YU DA KABUL ETMEDİK"

Batalla için teklifleri beklemeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Körüstan, "2 milyon 700 bin Euroluk teklifle geldiler. 3 milyon Euro'ya çıkalım dediler ve gelişme olmadı. 3 milyon Euro'yu da kabul etmedik. Bekleyeceğiz" dedi.

 

"SERDAR KESİMAL'İ SEZON SONUNA KADAR VERİYORLAR"

Transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Başkan Körüstan, bu konuda şöyle dedi:

"Fenerbahçe, Serdar Kesimal'i sadece bu sezon sonuna kadar veriyor. Bunu kabul etmedik. 1,5 yıllık anlaşabilirsek alacağız. Başka oyuncu yok. İç transferle ilgili uzatmalar olabilir. Şamil ile akşam oturduk ve sözleşmesini 1 yıl uzatma konusunda anlaştık. Birkaç futbolcunun daha sözleşmesini uzatacağız." 

 

Bursada Bugün

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu