Koray hocaya milli görev

Kaleci antrenörü Koray Tanrıverdi, U15 Genç Milli Takımın 10-14 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştireceği hazırlık kampına kaleci antrenörü olarak davet edildi.

U15 Genç Milli Takımımızın 10-14 Eylül tarihleri arasında İstanbul‘da gerçekleştireceği hazırlık kampında, antrenörümüz Koray Tanrıverdi, kaleci antrenörü olarak görev yapacak.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Turna yorumuna yanıt olarak

   Herzaman derim özel konsantrasyon mentörü lazım. Harun yüzde doksan süper bir kaleci ama dalıyor konsantrasyon problemi var ? Ligin ceza sahası dışından ön çok gol yiyeni..Maçta kalması için ne yapılmalıydı klüp bunun için özel psikolog tutabilir…Şöyle örnek vereyim jimnastiği yeneceğiz caner ortalıyor negredo kafa berabere…Ben bile bu boyumla çıkar negredoya da topa da bizim stopere de çakardım…İşte dağılıyorlar….Harun fenere gitti 2 tane uzaktan yumurtladı….

   1
   4
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Renktaşım Harun’dan örnek vermen güzel de o bahsettiğin pozisyonda Harun’un yapabileceği bir şey yoktu. Barış’ın Negredo’ya o kafayı vurdurtmaması gerekirdi.

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı