Koordinasyon ve çabukluk çalışıldı

Sezon başı hazırlıkları kapsamında dün Keçiörenücü'yle yapılan hazırlık maçının ardından, Bursaspor ara vermeden bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarını sürdürdü.

Paul Le Güen nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü.

Isınma koşularıyla başlayan antrenman topla koordinasyon ve çabukluk çalışmasıyla devam etti. Daha sonra yarı sahada taktik çalışma yapan takımımız son bölümde ise tempolu koşular yaptı.

Dün oynanan Keçiörengücü maçında 60 dakikadan fazla forma giyen oyuncular antrenmanı düz koşularla tamamladı.

Bursaspor yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. çöpler yine antrenmanda.Bu arada badu ile milleti sustumuş, bir de accam-twasu sakızı verildi taraftarın ağzına, 1 ay daha bekleyin..

  52
  29
  1. @şakiroski yorumuna yanıt olarak

   başkanın ”öyle Bursasporlular var ki messiyi getirsen boyu kısa derler!”e bir örnek de şakiroski!.. birde Bursaspor neden zirvelerden düşme potalarına kadar düştü derler?.. cevabı belli değil mi???

 2. yönetim bıraz uyanık olsa .trabzon burak yılmazı gerı aldı .rodalega ersun hocayla anlaşamıyor . kirala ucursun bızı.

  43
  1
  1. @pingel yorumuna yanıt olarak

   Bizim özhan pulat ve tayfası daha keşfet medi rodelega yı bi keşfetsinler ondan sonra bi karısı na sorsunlar sonrada menajeri bizi barselona dan istiyorlar desin ondan sonra anca

   12
  2. @pingel yorumuna yanıt olarak

   Sayın arkadaşım size katılıyorum ancak biz istediğimiz zaman uçuk bir fiat sürerler onumuze alınırsa çok iyi olur kanaatindeyim.

   13
 3. bursasporluyuz.org da değil ama bir sitede G.S. Aziz Behic için teklif sunacak diyor. başkanda resmi teklif gelirse şartları görüşürüz açıklaması yapmış. ben burdan başkana şunu demek istiyorum, bu açıklaman Bursaspor başkanına yakışmıyor başkanım. elindeki en iyi oyuncuyu satıp yerine adam alamayacağına göre bizimde şunu sormak hakkımız olmalı. ”neyin peşindesin başkanım.” ben olsam G.S. cevabım şu olur. Muslera+Eren Derdiyok+5 milyon euro ya bu iş olur…

  18
  5
 4. HOCA TÜRK FUTBOLUNU ÇÖZMÜŞ ..ÇABUK DÜŞÜNEMİYORUZ SİSTEM KOORDİNASYON SIKINTI BU YÜZDEN AVRUPA KUPALARINDA BAŞARILI OLAMIYOR TAKIMLAR.. O KADAR HARCAMA YAPIYORUZ

 5. zayıf rakip karsışında, ilk yarı iyimiş gibi bir görüntü verdiğimize aldanmayın..BS savunma yapmayı bilmiyor..rakip çok zayıf..iyi bir takım olsa. böyle düşünemezdik..ön bölge ve orta bölge RAKİBE BASMAYI bilmiyor..top saklama.top gezdirme yok..yine eski HASTALIĞIMIZ DEVAM ediyor…ya HUCUM DAYIZ …YA SAVUNMADAYIZ…YANİ diger yerlerde takım ve topumuz kayıp.

  6
  17
 6. Bursaspor için sezon öncesi yapılan kampın anlam ve önemini anlayan bir arkadaş bana anlatsın. Boşuna masraf israf bu adamlara yapılan bu çaba. Başkan sen demiyormuydun 10 küsür adam gidecek diye nerde hani aynı vatandaşları hala antrenmanda görmek zorundamıyım ben. Sen bu işten zerre kadar anlamıyorsun Ali dayı. Senin yerinde olsam alırım locamı tribünden destek veririm sadece…

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu