Kongreye protokol damgası

Bursaspor Olağan Seçimli Genel Kurulu’na kent protokolü büyük ilgi gösterdi.

Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda yapılan kongreye Bakan Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Milletvekilleri Mustafa Varank, Selçuk Türkoğlu, Refik Özen, Orhan Sarıbal, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz. Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan da katıldı.

 

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Mert GG yorumuna yanıt olarak

      Güven böyle birşeydir. Faruk Çeliğin oğlu Enes çelik aday siyasilerin destek vermesi normal bakın görün fabrikalarda destek olacaktır güvenilir birini başkan olmasını bekliyorlardı ama o güvenilir kişi bu ateşten gömleği giymek istemiyordu bunun en büyük nedeni taraftar kimse ailesine ve şahsına hakaret ettirmez. Bu zamana kadar buna karşı çıktım ne kadar kötü olursa olsun hakaret edilmez helede ailesine asla sonuçta başkanları seçen biziz adam oy çokluğu ile seçiliyor çok sevmiyorsan seçim zamanı oyunu başkasına verirsin. İlk önce medyadaki taraftarı gazlayan ve racon keser gibi yazılar yazanlardan kurtulmalı ve hakaret eden taraftarı stada sokmayarak başlanmalı öncesindede dedim teksas kapatılmalı onun yerine yeni taraftar grup kurulup dürüst ve ahlaklı kişiler olmalı stadyumda alkol alıp veya tüm stresi atmak için hakaret edici cümleler sarfetmekle ve yabancı madde atmakla taraftar olunmuyor eğleneceksen adam gibi eğleneceksin en son 2021 yılında stadyuma girdim ailemle ama girmez olaydım ondan sonra gitmedim farklı bir şehire atanmadan önce tabi şimdide gidemiyorum ama her türlü katkımı yapıyorum çünkü Bursalıyım Bursasporluyum bizde şehrimizin takımını yalnız bırakmak olmaz

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu