Kongrenin yapılmasına engel kalmadı

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu’nun 5 Haziran’da yapılmadının önünde hiç bir engel kalmadı.

Kabine toplantısının ardından konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, spor kulüplerinin genel kurullarını haziran ayının ilk gününden itibaren gerçekleştirebileceklerini açıkladı.

Bursaspor Kulübü, Olağan Seçimli Genel Kurulu 5 Haziran Cumartesi 14:00‘te çoğunluk aranmaksızın Timsah Arena‘da yapılabilecek.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ben artık tribünlere ilgili de çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ben bursada yaşayan ve 8 senedir gerek lisede gerekse üniversitede müzik eğitimi ile terbiye edilmiş bir müzik öğretmen adayıyım. Tribünde artık farklı şeyler, yeni besteler yapılması insanların ve basının sempatisini kazacanağı gibi ruhumuzu yenilememize de sebep olacaktır. Bursaspor tribününün bir bölümünde koro kurulması, o koroda bulunan insanların maçlar öncesi toplanarak çalışmalar yapması güzel olabilir. Hem yeni besteler ortaya çıkar hem de tribünlerde çok sesli koro oluşturarak daha farklı bir atmosfer yaratılabilir. Bu çalışmalara ben tek kuruş para almadan yardımcı olurum. Detayları, korolarda bulunacak kişi sayılarını, o kişilerin nasıl seçileceğini, tribünün hangi kısmında yer alacağını eğer seçilecek başkan adayıyla iletişime geçersek konuşmak isterim.

    6
    2
  2. Ne demek hakeden kazansın TİMSAH ı ayağa kaldıracak tahtayı açacak süper lige çıkaracak olan kazansın gerisi teferruat o kadar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu