Kongreden Yeşil Bursa A.Ş. satışına onay çıktı!

Bursaspor Kulübü Mali Genel Kurulu'nda Pilot Takım Yeşil Bursa A.Ş. satışı için kongre üyelerinden onay çıktı.

Bursaspor Kulübü Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkan‘ı Fatih Pulat, “Söz konusu madde ile yetki Yeşil Bursa AŞ, Merinos’un birleştirilmesi, tasarruflarda bulunması için gerekmektedir. Yılda kulübe 2,5 ile 3 milyon TL zarar oluşturan, buna karşılık futbolcu kaynağı olarak kullanamadığımız Yeşil Bursa AŞ’nin satışı için bu maddeyi koyduk. Bunun için yetki istiyoruz” açıklamasını yaptı ve bu öneri oy çokluğu ile kabul edildi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. YEŞİLBURSADAN HİÇ OYUNCU ÇIKMIYOR ZATEN GEREKSİZ ..MASRAF… TÜRKİYE 3. LİGİNDE OYUNCU YETİŞMEZ.. ELİMİZDEKİ GENÇLERİ 1.LİGE KİRALAYIN .. DAHA MANTIKLI

  32
  1
 2. Yarın bir gün degerlenirse kimsenin niye sattiniz demeye hakkı yok. 4 bin 162 üyeden 348’i katıldı.O yüzden satılması için istenen izne evet oyu veren birisi olarak müsterihim.

 3. YEŞİL BURSASPOR un satışı doğru tercih ve karar.
  BURSASPOR un oyuncu kazanması için ise BURSA daki tüm kulüpler altyapı görevi görecek,fayda sağlayacak şekilde olmalıdır.Bunun için BURSASPOR yönetimi şehirdeki diğer takımlarla hakkaniyet,adalet,doğru iletişim kurmalıdır.
  BURSA ve BURSASPOR bir tanedir.Bu şehrin suyunu içen,ekmeğini yiyen ve sevdası bu olanlar bunu başarmalıdıır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu