Kongrede oy kullanabilecek misin?

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu'nda oy kullanacak ve kullanamayacak kongre üyelerinin listesi kulüp tarafından yayınlandı..

Sütaş Timsah Park‘ta gerçekleşecek olan kongrede öncesi yayınlanan listeye ulaşmak için;

TIKLAYIN…

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ben de kullanabileceğim. Ben de bayramda Cannes’de olacağım. Fransız riviera’sının altın kumlu sahilleride.. Her yıl mutlaka bir kere Nice, Cannes, Mote Carlo yapmazsam kimyam bozuluyo. Ama senin gibi bayram arifesine kongre koyan zihniyeti de asla kınamıyorum. Naapalım, öyle gerekmiş, o güne koymuşlar.

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bodrum bize göre değil bea. Giderim cennet gibi Kumla’ya. Yakarım mangalimi, kanat, sucuk, köfte mi dizerim ızgaraya. Yanına da bi Yeni Rakı Uzun Demleme açtım mı da tamamdır. Daha sonra biraz yüzer üstüne de cila olarak bu Efes extra ohhhh mis. Bodrum da neymissssssss

   8
   8
   1. @Sosyete yorumuna yanıt olarak

    Aga Kumla’yı öyle bi anlatmışın ki, şimdi gidip bayiden bi tane Efes Extra çıss’latıp fondip yapasım var amk. Gündüz gündüz bizi gaza getirme be şimdi, dur be yaa. Ak Partici’ler zaten kol geziyo, piğizmanları liste yapıp merkeze şikayet ediyo, sen de bize veriyon burda gazı, Yeni Rakı Uzun Dem, yanında bi de kanat ızgara falan derken kaleye bağlıycaz amk. Reis 3’üncü defa seçildikten sonra artık bu işlerin şakası yok.

    2
    1
 1. Ya sanki Bodrum çok daha iyi?. Amele, keko, apaçi, jigolo kayniyo oralar beaaa. Bi lahmacuna 300 TL bi suya 100 lira veremem beaaa

  1. @Napak yorumuna yanıt olarak

   300’e lahmacun bulursan yirsin aga. Bodrumda lahmacun 450 TL olmuş amk. Görmedin mi TV de? 300’e nerde buluyon lahmacunu amk? Haa, yemek öncesi fındık lahmacun diyosan tamam. Haklısın. Yirsin o fiyata.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu