Kongrede ortalık gerildi

Recep Günay, genel kurulda yaptığı konuşmada 3 puan silme cezasının da geçerli olmadığını, duruşma yapmadan bu cezanın verilemeyeceğini söyledi.

Günay, genel kurul üyeleri ile kürsüden bu konu ile ilgili sözlü tartışmaya girdi.

Salondan ‘Hainler Teksas’a hesap verecek’ diye tezahürat yaptı ve Günay’ı yuhaladı.

Günay, ‘Böyle Divan olmaz. Konuştuğumun cevabını kürsüde verirsin’ diye bağırdı.

3 PUAN SİLME TARTIŞMASI

Divan Başkanı İdris Sevinç, ‘ayağa kalkıp kafasına göre konuşacak arkadaşımız varsa dışarı aldırırım. Lütfen sakin olalım’ dedi.

3 puan cezasının onaylandığına dair genel kurul üyesinin Divana Futbol Federasyonu’nun sitesinden onay haberini göstermesi üzerine Günay da ‘Ben sabah baktım yoktu. Tamam anladım onaylanmış. Ben geçmiş günü söyledim, bugün yayınlandıysa tamamdır’ dedi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adamın 3 puan silme cezasının oynandığından bile haberi yok. Ya da bile bile yalan söylüyor
  Mahalle takımına bile Başkan olamayacak adam koskoca Bursaspor’un başkanı oldu.

  69
  12
 2. Nedir bu Recep Günay düşmanlığı. Banaz yönetimi iki kere kongre kararı aldı. Niye Recep Günaya bırakıldı külüp niye daha önce külübe başkan adayları çıkmadı. Burada Recep Günay suçlu değil bütün Bursa basınıyla taraftarıyla siyasetiyle futbolcusuyla suçludur.

  38
  27
   1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

    Hep eleştiriyorsunuz kardeşim! Sana göre aday kim olsun? Hayalinizdeki kurtarıcıyi bulun sahneye çıkarın görelim! Doğruları söyleyince insanları Recep taraftarı, seviciler falan suçlamak olmaz. Su an adaylar sahnede az sonra sonuç belli olacak. Cavit Çağlar aday oldu da başkası mı seçildi. Beklenen kişiler aday olmuyor işte! Zorla mı? Şimdi ben de Recep sevici mı oldum? Karacabey de Bursaspor lular derneği kurucularından biriyim. Gerçek taraftarım. Beklenen kişiler aday olmaz ve ortalık boş kalırsa birileri işte böyle piyasaya çıkar kardeşim.

    13
    2
   2. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

    Timsah 966 kardeş yaşını bilmiyorum ben Recepci değilim ben 1972 senesinden beri bu takımın içeride dişarda maçlarını seyrederim yaşım Bursaspora aynı. Sen Erkan Körüstanın Recep Bölükb aşının Ali Ayın külüpte yaptığı yolsuzlukları buraya yazsam sabah olur. Ben ne Recepci değilim ama ihale ona kaldı. Takımı 2 lig düşürenlerde hakkımı helal etmiyorum.

    19
    4
  1. @Cebelli 1963 yorumuna yanıt olarak

   Haklısın kardeşim! Sanki Recep G. BURSASPOR a darbe yaparak geldi. Divan kurulunun kontrolünde yapılan ve Genel kurulun iradesi ile geldi. Belediyeci yönetim adeta kaçarak, meydana boş bırakarak gitti! Hayal edilen, beklenen ve çorbacıların beklediği kimseler aday olmayınca R.G.secilerek geldi. Sever veya sevmeyiz. Aynı şey şimdi de yaşanmakta. Su an ki adaylar hayal edilen ve beklenen adaylar değil. Malum olan Texasli kendilerini çok önemli taraftar sanan bu kişiler iki maç sonra bugün seçilecek başkan ve yönetime de aynı tepkileri gösterecekler. Adayinizi bulun çıkarın sahneye denince tık yok!

   17
   3
  1. @Asım yorumuna yanıt olarak

   Teksas kim ki ona hesap verilecek?
   Teksas ne zamandan beri Bursayı temsil ediyor da ona hesap verilecek?
   O hakkı kendilerinde görüyorlarsa bu hakkı onlara kim verdi?
   “HAİNLİK!” çok izafi bir kavram herkese göre değişir.
   Eğer bir hain varsa en başta, şimdi SÖYLETMEYİN İNSANA..!

   47
   1
 3. 52 senedir Bursa tribünlerindeyim bu Ertuğ Tokeri tribünlerde görmedim ne sıfatla konuştu anlamadım birilerinin adamımı şimdi arkadaşlar söyledi Özlücede Recep başkana bütün sülalesine küfür ettiren teksas lideriymiş.

  19
  10
 4. Ali Ay salona Teksas liderleri ve yancılarla birlikte girdi. Recep Günay iyidir kötüdür ayrı fakat Bursaspor’u bu hale getirenlere hesap sorması ve yargıya taşıması paralı çeteyi rahatsız etmiş. Recep Günay’ın hemen hemen her sözü bazı yancılarla ıslıklama ve yuhalamalarla kesildi. Ali Ay para karşılığı salona getirdiği hemen hemen 16-17 yaşındaki çocuklarla Recep Günay’ı yuhalatarak seçmenin gözünden bir kat daha düştü.

  19
  10
  1. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Zaten bu pisliklerin sebebi belli . Eski çorbacıları da yemlemiştir. Raşit Barışçı eski davaların takipçisi olacağım dedi, eğer sinan bür gelirse klübün işi tamamen bitmiştir.

   9
   11
 5. Çokmu önemli sanki 3 puanın silinmesi takım düşmüş zaten takımdan kaçan kaçana. Adam gibi kongrede yapamıyoruz ülkeye rezil oluyoruz. Dinlemeyi bilmiyoruz. Bir an önce takımı feshesinde kapanması adına oy kullanın. Bizlerden bir nane olmaz artık.

  13
  8
 6. Vay be Bursaspor’dan ne çok çalan varmış .
  Adam mahkemeye verdi diye kongreden geliyorum kalabalığa şaşırırsınız Ali ay toplamış zerzevatı basmış arplarını öyle çokta değil üç beş kuruş yetmiş aç köpeklere bağırıp çağırmak için herkes Sinan bür seçilsinde mahkemeler düşsünün peşinde yedi sülalenizden çıksın kim çaldıysa o paralar kim Bursaspor’un malına çöktüyse alayının …….

  11
  1
 7. Bursaspor kongresinde kürsü arkasında Bursaspor’un yanlış logosu mevcut. Böyle bir yerde dikkatinizi çekerim. Kulübün Ne kadar ciddiyetsiz bomboş hareket ettiğine dair ufak bir detay!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu