Kongrede kaç üye oy kullanacak?

Bursaspor'un Mayıs ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurulunda kaç üyenin oy kullanabileceği yarın netleşecek.

Bursaspor Kulübü‘nden aldığımız bilgiye göre bugün Dernekler Masası ile bir toplantı gerçekleştirilecek.

Yarın ise Özlüce Tesisleri‘nde Bursaspor Yönetim Kurulu, Bursaspor Sicil Kurulu ve Divan Kurulu arasında bir toplantı daha olacak. Bu toplantıda Bursaspor Kulübü Tüzüğü‘ne göre oy kullanabilecek üye sayısı netleşecek.

Mevcut durumda 5 Bin 600 civarında üyesi bulunan kulübün 4 Bin 400 üyesinin oy kullanabileceği öğrenildi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Benim şahsi fikrim Tüm Bursaspor sevdalılarının ilk görevi, yapması gerekeni Bursaspor Genel Kurul Üyesi Olmaktır! böylece daha donanımlı, vizyonlu, projeler üreten, lider özelliği olan, organize şemasını en doğru şekilde uygulayacak tamamen sportif direktör, idari menajer vs. doğru kişiyi seçebiliriz.. 2. Görevi kombine 3.sü forma, atkı vs her anlamda kulübü için destek olan manevî ve maddi anlamda katkı sağlamalıyız..

  18
  2
 2. Biz karabükten grozav alırız bir halta yaramaz. Akhisar karabükten seleznyov alır gs ye iki gol atar finale çıkartır takımını. Bizim idarede bir sıkıntı var yanlış transferler.

  6
  2
 3. Biran önce yeni yönetimin takimin basina gecip transfer calismalarina baslayabilmesi icin, lütfen üyeler ilk oturuma gelsinler. Cogunluk saglanip biran önce halledilsin su konu ki, önümüze dönüp isimize bakalim. Ben sahsen böyle bir sezonu tekrar yasamak istemiyorum. Diger takimlar simdiden transfer calismalarina basladi, hatta oyuncular ile anlasti bile. Lütfen herkes ilk oturuma gelsin, gelmeyenleri getirsin!

  4
  2
 4. Kulübümüz adına, Ali Ay harici aday olacak kıymetli Başkanlık talipleri,
  Lütfen Bursasporumu hakettiği şekilde yönetmenizi rica ediyorum,
  Bu şehrin, taraftarın isteklerini karşılayamayacağınızı düşünüyor iseniz
  Lütfen bu göreve talip olmayın

  3
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı