Kongrede gerginlik!

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulunda eski yönetim kurulu üyelerinden Avukat Hakan Dinçtürk'ün konuşmasında Divan Kurulu ile kongre üyeleri arasında gerginlik yaşandı.

Kongrede eski yönetici Hakan Dinçtürk’ün konuşması uzayınca geçici Divan Kurulu duruma müdahale ederek mikrofonu kapattı.

Bunun üzerine Genel Kurul Üyeleri tepki gösterdi. Mikrofonun açılması ve konuşmaya devam edilmesini isteyen Genel Kurul Üyelerinin yoğun tepkisi üzerine oylama yapıldı. Oylama sonucunda Dinçtürk konuşmasına devam etti. Dinçtürk konuşmasında Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç’e yüklenerek, istifa etmesini istedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Size süre verilmiş 5 dakika ! Sen tüm uyarılara rağmen üzerine bi 10 dakika daha konuşursan bu artık provakatörlüğe girer ! Çok ayıp etti !!! Herkes 5 dakika kuralına saygı gösterirken sen 15 dakika zorla konuştun,diğerlerinin hakkını yedin ! Konuştuğuda herkezin bildiği konuştuğu hep aynı şeyler !

    2
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu