Kongrede Bursalı millet vekillerine ihraç istemi!

Bursaspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda kongre üyelerinden Burak Korkmaz verdiği öneriyle başka takım taraftarı ve kongre üyesi olan isimlerin kulüpten ihraç edilmeleri için divana dilekçe verdi.

Burak Korkmaz‘ın divan kuruluna dilekçe verdiği dilekçenin ardından başka kulüp takımlarını tuttukları tespit edilen Bursa milletvekilleri İYİ Partili İsmail Tatlıoğlu, AK Parti’li Atilla Ödünç ve CHP’li Yüksel Özkan‘ın Bursaspor kongre üyeliklerinin iptal edilmeleri yönünde dilekçe verildi.

 

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok sayın milletvekilleri madem başka takımların taraftarı idi kongre üyesi de bir zahmet olmasınlar diye düşünüyor insan. Fakat ülkemizde “siyaset” bir rant kapısı olduğu için yılan gibi her taşın altından çıkıyorlar. En büyük “çorbacılar” siyasilerdir arkadaşlar.

  134
  8
  1. @Şumensko yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle seçim zamanı oy vermeyeceğim Siz de vermeyin seçim zamanı utanmadan başka takımın taraftarı iken Bursaspor atkısının boyunlarını asıyorlar hiç utanma sıkılma da yok

  2. @Şumensko yorumuna yanıt olarak

   Yav iyide Bursaspor taraftarının yüzde 80 i zaten Galatasaray’lı. İkinci takımı Bursaspor. Bu Taraftar nolcak

   8
   98
   1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Kişi kendinden bilir işi kardeşim, haydi bakalım şimdi cincon sayfalarına alalım seni.

    20
    1
   2. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Bu tarz yorumlar şaka mı bilmiyorum ama umarım şakadır. Bursaspor taraftarlarını diğer takımlardan ayıran zaten şampiyon olmadan önce de hep Bursasporlu olmalarıydı nerden mi biliyorum
    Bursada doğmuş, bu şehirde sadece 7 sene geçirmiş ama Bursalı olmayan biri olarak. Bana doğduğu şehrin takımını tutmayı Bursasporlular öğretti.

    21
   3. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Demek ki sende İstanbul takımı tutan karaktersizlerdensin. Benim tek takımım var o da BURSASPOR

    22
    1
   4. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Hayatımda bu kadar saçma yorum görmedim. %80’i gsliymiş ahahahahaha

    21
    1
 2. Doğru bir karar. Sekiztaş, ads vs. gibi Bursamızın haz etmediği takımlara şak şakçılık yapıp sonra hiç bir şey olmamış gibi yeşil beyaz atkıyı kullanmasınlar

  52
  3
 3. Siyasetle ilişiği olan kim varsa hepsini atın bence. Spora siyasetin karıştığı yerde başarı aramak samanlıkta iğne aramakla aynı şeydir çünkü.

  18
 4. Yahu aklım almıyor bu insanlara nasıl bu şekilde küfür edersiniz örf adet aileye saygı kalmadımı. Annelere,karılara nasıl böyle küfür edersiniz? Bu site bunu nasıl yayınlar hiç ahlak delikanlılık kalmadı mı? Aile insan söver mi? Cinayet sebebi lan bu küfürler ahlaksızlar. Biz Bursasporluyuz işçi şehiri benim babam beni 4-5 yaşlarında maçlara götürürdü böyle insanlar yoktu. Son 15 senede ne kadar taraftar profili değişmiş. Bu site bunu nasıl yayınlar ahlak yok mu?

  14
 5. Butun kurul bu oylamaya evet dedi. Genel kurulun en guzel ani buydu.

  13
 6. Her iş bitti bu kaldı böyle bezelye beyinli kişilerle uğraşıp duruyoruz bitmediniz

  4
  11
 7. Bu yorum hakaret içerikli öğeler barındırdığı için düzenlenmiştir.

  4
  45
 8. Admin. Küfürlü yayınları kaldırın Lütfen. Bursaspor’umuza zarar veriyor.Milletvekillerine gelince doğru bir öneri. Hatta komple siyaset artık kulübe bulaşmasın

 9. Bi tane de Murat Yanıklar ismi geçti..!!
  Acaba Murat Yanıklar o Murat Yanıklar mı?

  2
  1
 10. Bu yorum hakaret içerikli öğeler barındırdığı için düzenlenmiştir.

  2
  38
 11. Lan Fenasi misin ne sikimsin. Seni fena***** ikinci takım Bursaymis birinci gs mis. Sıktır git ciktigin deliğe gir.

Başa dön tuşu