Kongre ve sonrası

1691’e 819’un yorumu; “İyi oynayan kazandı”dır benim gözümde…

Ali Ay, zaten favoriydi ama Burhan Vatan’ın siyasi geçmişi ve çok seçim geçirmesinden kaynaklanan tecrübesi “Acaba zorlar mı?” dedirtiyordu…

Vatan’ın sönük geçen konuşması ve ardından yaptığı o, “Büyükşehir Belediye Başkanı kulüpten elini çeksin” şeklindeki talihsiz açıklaması, oyunun rengini adayların vaadlerine göre belirleyen kararsızları etkiledi… Ardından da ezici bir üstünlük ortaya çıktı.

 

KOMBİNEDEN BİLE PAY VAR!

 

Recep Bölükbaşı’nın ibra olmayışı dün meyvelerini de vermeye başladı…Asset firmasıyla, bir anlaşma yapılmış. Ürünü kulüp de satsa firma payını alıyor. Bu firma şu ana kadar, 85 bin TL’lik o da nakit para değil malzeme karşılığı (Barter) katkı sağlamış. Buna karşın kulüp, forma reklamı alıp, loca ve kombine satışı gerçekleştirmiş. Fakat, firma havuzda toplanan paranın yüzde12,5+KDV’lik kısmı olan 1 milyon 300 bin lirayı tahsil etmiş. Yani, taş atmadan para kazanmış. Şöyle düşünün, şu an aldığınız kombine biletin yüzde 12,5+KDV’si bu firmaya gidiyor.

Firmayla yapılan sözleşmenin fesih bedeli de 5 milyon lira.

Peki, Bölükbaşı yönetimi niye böyle karlı! bir anlaşma yapmış sizce? Firmanın bağlı olduğu bankadan kredi kullanabilmek için olabilir mi?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu