Kongre üyeleri harekete geçti!..

Bursaspor Kulübü Kongre üyeleri tek ses olmak adına bir araya geldiler.

Bursaspor’un özlenen günlerine geri dönüşü için oluşan hareketlilik devam ediyor. Bu doğrultuda Bursaspor Kulübü Kongre üyeleri tek ses olmak adına bir araya geldiler. Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu sosyal medyada yaptığı açıklamayla camiaya “Merhaba” dedi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @behlul1655 yorumuna yanıt olarak

   Benim De haberim yok keşke bir sms gönderilseydi platfrom oluşturuluyor link bu diye. Sisteme yüklü telefonumuz var aidat toplamaya gelince aradıkları numaradan arasınlar.

 1. BEN DAHİL KONGRE ÜYELERİNİN HÜKMÜ NE Kİ???EN ÇOK BAŞKANI İBRA ETMEZSİN…RECEP BÖLÜKBAŞI GİBİ…ETMEZSEN ETME…AVUKAT KONURALP ÇIKAR MAHKEMNEDE AKLAR…SONRA DA MESTAN IN YÖNETİMİNDE BAŞ KÖŞEYE KURULUR…ANLADINIZ MI BURKÜP….BİR HİÇSİNİZ HİÇ….DEVRAN AYNI ADAMLARLA AYNI ŞEKİLDE DÖNER DURUR…

  26
  2
 2. Bursaspor kulüp üyeleri zaten Bursaspor Kulübü çatısı altında birliktedir. En baştan verilen ad yanlış.
  Kulüp üyelerini başka bir çatı altında toplamak yeni bir menfaat (maddi veya manevi) gurubu oluşturmaktan başka bir işe yaramaz. Bursaspor adı altındaki bu tarz her örgütlenme eninde sonunda menfaat gurubuna dönüşmektedir. En önce de yazıda üzerine basarak bir kaç kere tekrarlanan değerler çiğnenecektir.

  19
  3
 3. Bu ne ya yine çıktı Cevriye Cahide Cavide Cavidanlar Olay Kongrede Kendi Adamlarını Seçtirecekler Hey Başımıza Gelenler Borç 500-600 Milyon Lira Yok Olan 60-70 Milyon Avro Transfer Gelirlerini 500-700 Milyon Lira Avrupa’da Türkiye Başarı Katılım Bedeleri ve Bu Galatasaray Bu Sene Herkeze Kaybedip 31 Milyon Avro Cebine Koyduğu Paralar! Birileri Çıkmış Parasız Yine Suyumuzu Çıkartıcak! Arkadaş Bu Yok Olan Paraları Araştırma Platformu Kursaydınız Herkez Bildiğini Sunardı Bari Hayırlı Birşey Yapın Bursaspor’umuz İçin!

  19
  5
 4. Aidatları yatırın evvela kardeşim, üyelerin büyük kısmı aidat yatırmıyor. Bu nasıl Bursasporluluk? Bugüne kadar herkes yapmasını gerekeni yapsaydı ne bu kamyon yüküyle borç olurdu ne bu lige düşerdik. Ekstra birşey yapmaya gerek yok, herkes yapmasını gerekeni yapsa yeterdi. Şimdi zamanında yapılması gerekenler yapılmadığı için artık Ekstra şeylere ihtiyaç doğdu.

  15
  2
 5. Bu kongre üyeleri 3 Dönem Ali Ay’i başkan seçip Bursaspor’u küme dusurenler değil mi? Herhalde işler yine iyiye gidiyor, tekrar mi Ay’i getirecekler? Bak koristan daolur!

  10
  3
 6. Kongre üyesi değilsin neden ne hakla kongre üyesini eleştirirsin bu nasıl mantık önce kongre üyesi ol sonra eleştir evet o 1060 kişi hala kendi sorguluyor da sen neden hala üye olmayıp onları eleştirmekte hak buluyorsun maça gelmeyip maçta olanları analiz etme gibi birşey bu taraftarlık sadece maça gelmek sananlardan dolayı zaten bu hallerdeyiz yada soyal medya da Bursaspor hakskında yorum yazmak ile Bursaspor lu olunmuyor bu kadar yorum var hani 100tl lik bağış makbuzlarınızı görelim beyler ,bayanlar laf ile taraftarlık olmuyor buradan sallamak kolay hani nerdesiniz

  8
  14
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Senin şu yazın kadar saçma çok az yazı gördüm bu platformda. Kusura bakma ama 100 tl lik banka dekontu görmek istiyorsan önce çıkarıp sen koyacaksın, sonra millete desteksiz sallayacaksın. Var burada senin gibiler, elaleme forma almazsınız maça gelmezsiniz bağış yapmazsınız diyen tipler. Kimin neyi ne kadar yaptığını burada hiç kimse sorgulayamaz. Bursaspor kimsenin babasının malı değil, olmayacakta. Burada asgari ücretle 2 çocuk okutmaya çalışanda var, üniversitede burs ile zar zor yaşamaya çalışanda var, hastalıkla bir sürü dertle uğraşanda var. Millete gönderin bakalım makbuzları, forma aldınız mı, maça geldiniz mi cart curt sorarken iki dakika insan olunda düşünün. Burada artistliğin lüzumu yok. Maçası yiyen İlay Tekstlik yazar google a yerini bulur gider kapısına artistliğini yeke yek adam gibi Ali Ay ın suratına yapar. Var mı yapabilen? Orada dayak yemekten korkacaksın, burada elaleme 100 liralık dekont soracaksın. Bırakın bu ayakları, milleti taraftarlıktan siz tiksindirdiniz. Sonra 46.000 kişilik stadda 7 8 bin kişiye oynarsın böyle. Kongre üyeleri dahil herkes burada eleştirilebilir. Kongre üyeleri Allah mı eleştirmeyeceğiz? Kim bu kongre üyeleri? Her hıyarım var diyenin peşine bi avuç tuz alıp koşmadılar mı? Körüstanı kim seçti? Bölükbaşını kim seçti? Ali Ay ı kim seçti? Bırakın bu işleri artık

 7. HERKESE MERHABALAR…BURKÜP OLAYINI ÖNCE BR AÇIKLAYIN BAKALIM…BURKÜP İÇİNDEKİMLER VARDIR..GERÇEKTEN KONGRE UYESİMİDİR..TOMBALADAN TAŞ ÇEKER GİBİ ORTAYA ÇIKILMAZ…BU KONGRE ÜYELRİ KAÇ TANEDİR…BİR ARAYAGELENLER ÜYE NOLARI 300–500–600 DAN MI YOKSA 3000-4000-5000 LERDEN Mİ BİR AÇIKLAYI BAKALIM…YOKSA ARANIZDA ALİ AYIN ŞAKŞAKCILARIMI VAR…PLATFORM YOKSA 1060 LRDAN MI TEŞKİL EDİYOR..ÖNCE BİR AÇILAYIN KENDİNİZİ BİR TANITIN BAKALIM KAÇ KONGRE ÜYELERİ SİZLERİ YANINDA OLACAK…BİR SAKIN OLA Kİ O 1060 LARI ARANIZA ALMAYIN…ÇÜNKÜ İLK KONGREDE ÇOGU KULÜPLA İLİŞİ KESİLECEK…ALİ VE SAZ HEYETİ KULÜPTEN ATILIRKEN…HABERİNİZ OLSUN…..

 8. HİÇBİRİNİ ŞAHSEN TANIMADIĞIM AMA SOSYAL MEDYADAN TAKİP ETTİĞİM GERÇEKTEN BURSADPOR İÇİN NE YAPABİLİRİZ DİYE ÇIRPINAN BİR GRUP VAR
  BURSASPORUN 5500 CİVARİ KONGRE ÜYESİ VAR BU GRUBA EN BÜYÜK İHTİMALLE YÜZDE 90 İ BURSADPOR SEVDALISI DAHİL OLUR ONLARIN SAYISIDA MAKSİMUM 500 OLUR BURSASPORU SEVEN KONGRE ÜYESİ SAYISIDA ZATEN BU CIVARLARDA GERİSİNİN BURSADPOR UMRUNDA BOLE DEĞİL BURALARDA TAKİP ETTİKLERİNİ DUSUNMUYORUM O YUZDEN BU PLATTFORMU SAGLJKLİ KULLANIN

 9. 15 temmuzdaki yurtta sulh konseyi gibi bir oluşummu bunlar?Kim oldukları belli değil.Hiçbir tatmin edici açıklama yok.Bende kongre üyesiyim hiçbirşeyden haberimiz yok.Bizim adımıza konuşmasınlar.

 10. Umarım söz verdikleri gibi bu doğrultuda ilerlerler. Kongre üyeliği maddi anlamda ciddi bir katkı. Hem camia buralara gelmesin diye ciddi bir atılımdır bu. Yolunuz açık olsun. Eleştiren arkadaşlar da biraz hayata ve yapılanlara olumlu bakarsa her şey daha güzel olur

 11. Hayırlı Olsun.Hayırlı Olsun da, Düşünce güzel BURKÜP adı ile yeni bir Platformu medeni cesaretin takdirle karşılıyor hizmet çalışma anlayışınız büyük yürüyüşü yolu ilk adımı vizyon misyonunuz açıklamanız takdir eder başarılar Dilerim Saygılarımla.

  Dipnot Yapmış olduğunuz sosyal paylaşım internet basın açıklamanız okudum sözüm meclis dışı Platformu kurucu kurulu yer alan başkan üyeleriniz isimler olması yerinde olurdu tekrar medeni cesaretiniz i takdir eder hizmet çalışma anlayışi büyük yürüyüşü yolunda başarılar Dilerim selamlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu