Kongre oy kullanabilecek misin?

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli, İdari ve Mali Genel Kurulu'nda oy kullanabilecek olan kongre üyelerinin tam listesi yayınlandı.

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yayınlanan listeye göre oy kullanabilecek kongre üyeleri listesini buradan indirebilirsiniz.

Olağanüstü Seçimli, İdari ve Mali Genel Kurulunun 1. toplantısı 13 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 14:00’da Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde aynı yerde 2. toplantısı 20 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 14:00’te çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecektir.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor’un kaybedecek 1 günü bile yok iken, kongrenin birer hafta arayla yapılacak olması çok lüks bir durumdur, kongre takvimi 13-14 Ocak olarak yeniden belirlenmelidir.

  7
  12
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Ertan kardeş birer gün arayla tüzük elvermiyor. Olacak olan kongrenin ilk oturumuna yapılması. Bak en son Bjk yaptı kogre ilkinde çoğunluk sağlandı ve yapıldı. Bizde hangi ligde olursak olalım Bursaspor büyük takımdır. Kongre üyeleri çok acil işleri yoksa birkaç saatlığına haziran listesine imzasını atıp oyunu kullansın ikinci oturuma kalmasın zamanımız çok kısıtlı takımlar transfere başladı bile.

  2. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   ya arkadaşım ne 1 günü, sergilediğimiz saçmalıklar yüzünden en az 50 sene geriye gittik.
   şimdi bana bozguncu diyecekler ama olsun.
   kimse kusura bakmasın.
   maalesef çıkan 4 adayın da bugüne kadar tanınırlıklarını, iddialarını ve ciddiyetliklrini ortaya koyan bir emare yok.
   sinan bür diğerlerinden biraz farklı ama saadece BPFDD nin desteği kendisini iddialı kılmaz. para kaynaklarının henüz onunla alakaı bir açıklamaları olmadı.
   büyük ihtimalle, ya çekilecekler, ya birleşecekler, ya da biri seçilecek.
   seçilen bu durumda ne yapabilir ki? bence 1 ay içinde ya medya ve taraftar tarafından gönderilir. ya da kendisi alır ceketi gider.
   NOT: bu yorumu kendi kendimizi aldatıp oyalamayalım diye atıyorum…

  3. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Ah ne kardeşlik!
   Bu işler öyle kafana göre olmuyor.

   1 hafta arayla yapılması yasal mecburiyet.

   Eğitim.
   Eğitim.
   Eğitim.

 2. Sitede çoluk çocuğa başlık ve haber yazdırmayın kardeşim.

  “Kongre oy kullanabilecek misin?” ne demek?

  Oy kullanacak olan kongre mi?

  Tövbe tövbe. 😡

 3. Listeye baktım Bursanın ileri gelenleri eski futbolcular eski yöneticiler iş adamları taraftarlar hepiniz ilk kongrede çoğunluğu sağlamak için birkaç saatliğine gelin oyunuzu kullanın. İkinci kongreye kalmasın zaman çok önemli. Eğer geleçek yönetim transfer yasağını kaldırabilirse hemen işe başlamalı diğer takımlar transferlere başladı bile..

 4. Çok geç kaldık çok.Paralı yönetim gelse bile hangi ara tahtayı açıp hangi ara transfer yapacak?Recep malesef Bursaspor’umuzun tabutuna son çiviyi çakan isim olmuştur.İki yakası bir araya gelmesin inşallah ne diyeyim.

 5. ben denizbanka aidatımı yatırmama rağmen oy kullanamaz listesinde yer almışız. Bunlar banka hesaplarına bile bakmaktan acizler de yönetici olmuşlar
  ne yapacağız ? oy kullanmaya dekontla mı geleceğiz nasıl itiraz edeceğiz arkadaşlar bilen yazsın lütfen

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu