Kongre günü!

Bursaspor Kulübü Olağan Üstü Genel Kurulu bugün Timsah Arena'da saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

İlk oturumu bugün gerçekleştirilecek olan genel kurulda 5 bin 124 üyeden, 4 bin 491‘inin oy kullanma hakkına sahip olduğu açıklandı.. Kongrenin ilk oturumda tamamlanması için 2 bin 247 üyenin Timsah Arena‘da hazirun listesini imzalaması gerekiyor.

Kongrede tek aday olarak eski Mesut Mestan yer alacak. Bugün genel kurulda çoğunluk sağlanmaması durumunda kongre 23 Haziran Pazar günü saat 11:00‘e ertelenecek.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

      İnşallah öyle olur ancak hiç sanmıyorum. Camia destek olanlar ve ateş puskurenler olarak ikiye bölünmüş durumda bir taraf baskın çıkacak ama bakalım hangi taraf inşallah bugün sonuçlanır bu iş

  1. Şimdiye kadar ki yanlışlar , yine yanlış ile kapatılmaya çalışılıyor vahim olan kısım bunu görüp uyarmaya, ”arkadaşlar bu yöntem bu kişi yanlış” demeye çalıştıkça suçlu oluyorsunuz bu yüzden gönülden sevdalı renkdaşlarımın bu süreçte yapması gereken bana göre yolu açıp, yanlışta olsa bu kişilere yolu bırakıp Bursaspor sevgilerini bir süre içlerine bastırarak, yetkililerin işleri daha ne boyutlara getireceğini takip etmek olacaktır. Maalesef ki Mesut MESTAN daha ilk düğmeyi yanlış ilikledi, her şeye rağmen takımım adına başarılı olması dileğiyle. Güzide klübümüz BURSASPORUM siyasetin kucağından kalkmadığı sürece sadece uzaktan izlemek ile yetineceğim üzülerek.

  2. Saat 11:23 ve yaklaşık 500 kişi var. Tabi ki hepsi de üye değil. Çoğunluğun toplanamayacağından o kadar eminler ki kürsü bile kurulmamış. Ha üyelerin suçu mu? Mesai günü 11:00 de kongre yaparsın bu sayı bile fazla.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu