Kombineler çıkıyor

Bursaspor Kulübü, Bursaspor Taraftarlar Birliği’nin önerisiyle hatıra kombine biletle ilgili somut adımları attı.

Bursaspor Taraftarlar Birliği’nin satışa çıkmasını istediği hatıra kombineleri ile ilgili bugün Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve yönetim kurulu, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve BTSO Başkanı İbrahim Burkay ile görüşecek.

İlk planlamalara göre 100 ₺’den satılması düşünülen kombinelerden 11 bin 600 adet basılması beklenirken haftaya satışa sunulması bekleniyor.

 

52 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Eğer bu para personele ödenecek ise , tamam helal olsun. Ancak garantisini versinler , yok eğer futbolculara verilecek ise kalsın , küme düşüren , sonra da çıkaramayan futbolcular avucunu yalasın…Taraftarı “zor günde destek” numaraları ile kullanmayın..

   1. @Uskup yorumuna yanıt olarak

    onunda yarısından fazlasını belediye ve iş adamları alıp çalışanlarına dağıtmıştı.
    bazı şeyler için çok geç kalındı. şimdi istesen de stada gidemiyorsun.
    zamanında timsah arena dolsaydı. orası bir futbol mabedine dönüşseydi kulübün ve şehrin marka değeri tavan yapacak, stadımızın, başta isim hakkı olmak üzere bütün ticari alanları kolayca ve değerinde pazarlanacak, kulübün kasasına tomarla para girecekti.
    şimdi, 11.600 X 100 lira = 1.160.000 lira ne ki? kulübün borcu 450 milyon.
    iddia ediyorum bu kombineleri de yine iş adamları ve belediyeler alıp çalışanlarına dağıtacak.
    yani anlatmak istediğim bayram geçtikten sonra kınayı bilmem ne yap..!

    19
    3
  2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Gitmeyin şunların ayağına bilmiyorlardı kulübün durumunu illa ayaklarına mı gitmek lazım kaç sefer oldu bu şimdi yollarda bundan sonra hiç olmasınlar içim acıyor inan ağlıyasım var yutkunuyorum yazıklar olsun hırsızlara hakkımı helal etmiyorum

   15
  3. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   100 tl den satılacak olan kombineler pazar gününe kadar tükenmezse gerçekten yazıklar olsun bu zor zamanda destek olmıyacağızda nezaman destek olacağız.

   16
   5
  4. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Toplu alık olmazsa çok az satılır. Ben çok Bursaspor luyum diyenler var ya, onlar da almayacak. Tribünde deli gibi zıplayan adam var ya o da almayacak, kırdığı koltuğun parası bile çıkmayacak, girişte de 1e 2 yapıyor zaten. Ama sorunca en Bursasporlu onlar

   17
   3
  5. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Ya arkadaş 11600 hatıra kombinesi nedir ? Tamamı satılsa 1 milyon 160 bin TL toplanır ! Bu ne tahtayı açar ne de şu anki oynayan futbolculara ait gecikmiş borcumuzu öder ?! Bakın eskiden gelen futbolcu alacaklarını saymıyorum. Anlayacağınız hiçbir yaraya merhem olmaz ! Bu kampanya ölü doğar…
   Son sözüm de yeni göreve gelen mevcut yönetime ! Daha göreve gelmeden adaylık sürecinde planınız projeniz kaynağınız belli olmalıydı ! Şimdi hiçbişey yapmadılar demesinler diye son dakikada bişeyler yapmayın ! Gerçekten yazık koskoca şampiyon kulüp ne hallere düştü ! Tek ümit pandemi sebebiyle TFF’ nin transfer tahtalarının açılması için alabileceği olası af kararı ama o da çok zor çünkü direkt FİFA’ yı ilgilendiren bir durum benim ondan da ümidim yok !

   19
   4
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Nihat varken herşey mümkün de herkesi af eder bizi af etmez…adam son dakika şampiyon çok agır gelmiş cincona güçü yetmiyor bizden alıyor acısını..
    Dua edelim çabuk vefat etsin hatta yarından da yakın o yaşadığı sürece biz süperlig falan göremeyiz…

   1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

    Bence bu önerinin üstünde durulması gerekiyor, forma kampanyasından kombine kampanyasına reklam alanlarından localara ne varsa hepsi paraya dönüştürülsün kapı kapı gez başkanım yardım eden ve etmeyenleri açıkla bugün bu gemi kurtarılmayacaksa battıktan sonra o gemiye kimse binemeyecek. Eğer kanunen sakıncası yoksa bursarayın 1-2 haftalık geliri kulübe bağış yapılması için belediye meclis kararı alınırsa bursaray’ a binmesem bile gider 10 kere kart basarım. Bu hafta tuzla maçına iddaa da bütün bursa olarak basalım gelirini külübe verelim ne bileyim yapın birşeyler ölü toprağından kurtulalım artık. Kulübün bu hale gelmesinde emeği geçen eski yöneticiler sizlerede selam olsun…

    9
    1
 1. 30 eylüle kadar 24 milyon TL yi – 3 puan almamak için yaptırmamız gerekiyor. 5 Ekim olan son güne kadar transfer tahtasını açmamız gerekiyor ve bugün 29 Eylül daha ilk adım atıldı haftaya satışa sunulacak deniliyor. Şimdi taraftar olarak sormak istiyorum.
  1- Eksi 3 puan aldıktan ve Transfer sezonu tahta açılmadan ve transfer yapılmadan bittikten sonra ne için böyle birşey yapılıyor.
  2- Sağa sola gidip forma vermek yerine Daha önceden böyle bişey yapılamazmıydı?

  29
  2
 2. Adı üstünde hatıra kombinesi! – sanki yok olmuş veya olacak kulübün hatırasına , para veren koyan yok yine 100TL bağışlara kaldık – ve Son!

  19
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   belkide hatira kombine son kez zaten bu oyunla dusmeye aday ondan seneye dort takim duserse biz bu borcla zaten seneye yok oluruz gece gunduz calisan baskan var nede olsa yazik

 3. baskan elinde birsey yok baskan oldun bi tirensfer yok ceza var niye geldinki bir mestan gibi olamadin avarej takimi olduk sayande gece gunduz calis sen yazik

  14
  3
 4. 100 000 adetten az basılması şaşırtıcı ve düşündürücüdür. Daha az basmak inancını yitirmenin iz düşümüdür. Artık atak olmalıyız. bir anlık tereddüt bile bizi keşkeler ile başlayan cümlelere sürekler. Cesur olalım Sevgili Yönetim

  10
 5. 11600 kombine 100 TL den hepsi satılsa bile 1.160.000 TL yapıyor.Hiç yoktan Iyi ama çom düşük bixim çok daha büyük gelirlere ve avil olarak ihtiyacımız var.

  10
 6. bu sene bu takım çıkar diyen yalan soyler bu sene ligte kalmaya bakıp bir konsorsiyum oluşturup şimdiden borçları gelecek senenin yapılanmasına başlanmalı

 7. bu haberleri okuyunca çıldırmamak mümkün değil.
  bu kadar basiretsiz bir yönetim olmaz .her gelen gideni aratıyor.
  -3 puanın kesinleşmesine 3 gün kalmış transfer bitmesine 5 gün kalmış bey fendiler daha ona buna danışacaklarda kombine çıkaracaklar. tahtayı açmaya kullanıl maya çaksa bu paralar nerede kullanılacak?
  Allah sizi bildiği gibi yapsın.
  bitirdiniz Bursaspor’u biyerinize mum dikersiniz.

 8. Bursaspor’u bitirdiler…O Recep lere sormak lazım feneve oyuncuları niçin komple verdik Aziz e bunlara ne dedi de ya da ne teklif etti de bir anda bitti iş….
  Oysa başka takımlar daha fazla veriyordu…
  Bence o gün Bursaspor’un kalemi kırıldı..

 9. DAHA TARAFTARIN ELİNE GELMEDEN FABRİKALAR ALMASI LAZIM İNŞALLAH TA ALIRLAR SONRA CEFAKAR TARAFTARIMIZA İŞ DÜŞÜYOR

  3
  1
 10. geçen yıl çok tutmadı ama,sms kampanyasıda olabilir.aslında olay tv,as tv vb ortak yayınla bağış ve forma satışı olabilir

 11. Bence hatıra kombineden 1 MİLYON ADET
  Bastırılmalı belediyelerden-sivil toplum kuruluşlarına
  Avmlerden-esnaf odalarına-sanayicilere
  Şehrin dört bir yanına gücü nispetinde herkes almalı
  100 MİLYON TL gibi bir gelir bu seneki borçları da Peter
  Tahtayı da açtırır transfer de yapmamıza imkan verir

 12. HEPSI SATILSA BILE OZER HURMACININ PARASI CIKMIYOR. NE GEREK VAR KAPATIN KULUBU GITSIN BU SAATTEN SONRA BURSASPORU SIYASETTE KURTARAMAZ. KULUBU KAV EDIN GITSIN.. SIMDI EKSICILER ELESTRI YAPMAYA BASLARLAR BANA..

  3
  2
  1. @GÜRKAN BİRKAN yorumuna yanıt olarak

   Ulen ne siyasetmiş bu be. Önüne gelen, ya da Evinde halısına takılıp düşen her nedense topu siyasete atıyor.
   Kardeşim, Bursaspor’un yerlerde Sürünüyor olmasından siyasetin ne gibi çıkarı olabilir?
   Siyaset neden bindiği dalı kessin?
   bu takımı buralara düşüren senin gibi topu bilmeyenler.
   Birde bildiği halde sizi siyasete ve kulübe karşı bilinçli bir şekilde işletenler.
   Bunlar aslında gerçek BURSASPORLU gibi görünüp özünde bizansa çalışan içimizdeki İstanbul uzantılarıdır.
   Ne yazık ki oyun çok akılane, çok büyük ve çok başarılı.
   Bütün suçumuz kazandığımız şampiyonluk ve de onun ortaya çıkardığı var olan müthiş potansiyelimiz.
   Artık onlardan eser kalmadı maalesef…

   4
   1
 13. İnşaallah bir kombine alacağım ve çevremdeki arkadaş,kardeşlerime de 10 tane alamsını sağlayacağım.Gün kenetlenme,sahiplenme ve şehrin gözbebeiğini koruma vaktidir.

  2
  2
 14. Hepsi satılsa ancak lüks 3+1 daire parası gelir elde ediliyor.

  Bu yönetimi oluşturan kişiler ceplerinden hiç para çıkarmayacaklar mı?

  O zaman neden aday oldular mali durumu gayet iyi biliyorlardı.

 15. Bu caylaklarla küme düşeriz hiç uğraşmaya gerek yok çocuklar gönül eglendirsin mahalle maçlarında …Bu takımdan ümit beklemeyin bu futbolla olmaz ben şimdiden düştük gözüyle bakıyorum …

  2
  1
 16. Ya da burada yapılan her yorum için yorum yapan tarafından Bursaspor adına açılan bir hesaba 1 TL para yatırılsın ki hem yardım kampanyası başlamış olsun hem de kimse bedavaya konuşmasın, başkasının işine karışmasın.

  2
  1
 17. Ne gerek var anlamıyorum. kendi göbek bağımızı kendimiz kesemiyor muyuz? Neden her fırsatta btso başkanı burkaya koşup duruluyor????

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu