Kombinede ‘tık’ yok!

Bursaspor’da kombine bilet satışlarına ilgi beklenenin oldukça altında. Yeşil beyazlı kulüpte 2016-2017 sezonu için kombine alanların sayısı 3 bin 400 oldu. İlk olarak eski kombine sahiplerine hak tanıyan yeşil beyazlı kulüp beklenen satışı yapamayınca genel satışa geçmişti. Ancak rakamlar genel satış sonrası da istenilen düzeye çıkmadı ve büyük hayal kırıklığı yaşandı. 3 bin 400 kişi yeni sezon için Timsah Arena’dan yerini ayırtırken, ilerleyen süreçte ilginin olup olmayacağı merak ediliyor. 

KOLAYLIKLAR VAR

Kombine bilet satışları nakit, kredi kartına tek çekim ve tüm banka kartları ile Passolig kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile yapılırken, kombineler 2016-2017 sezonundaki Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarının hepsinde geçerli olacak. Tüm tribün kombinelerinde yüzde 20 aile indirimi (Baba, Anne ve Çocuk) yapılacak. Bayan kombinelerinde ve 12 yaş altı erkek çocuk kombinelerinde ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Kombine bilet alımlarında yeni passolig alımı veya yıllık vize bedeli ise Bursaspor Kulübü tarafından karşılanıyor.

KOMBİNE BİLET FİYATLARI 

Güney Kale Arkası: 250 TLKuzey Kale Arkası: 250 TLDoğu üst tribün: 400 TL Doğu alt tribün: 600 TLBatı alt tribün: 1500 TLVIP 1-2.Balkon: 2000 TL

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu