Kombine satışı sona eriyor!

Bursapsor Kulübü resmi internet sitesinden kombine açıklaması yaptı.

Açıklama şöyle:

2017-2018 Sezonu kombine bilet satışları 17.09.2017 Pazar günü saat 18.00`de sona erecektir.

Tüm taraftarlarımızın bilgisine sunarız.

Bursaspor Kulübü

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Benim tahminim yeni malatya maçı sonucuna gore ya patlar kombineler yada tek tük alan olur.. eger yeni malatyadan 3 puan alirsak GS maci en az 30-35 bin kisiye oynariz ki bu moralle ve taraftar baskisiyla GS den en kötü beraberlik cikaririz.. benim fikrim bam bam bam 2 maç 6 puan.. ben bizim yurekli cocuklara guveniyorum.. Timsah arenaya gelen her takim titremesi gerek o ruh var..

  38
 2. Allah aşkına salaklık yapmayın 3 istanbul takımları ve Trabzonspor maçı en az 50 olacak hepsine gelseniz en az 200 lira onun yerine al kombine 200 lira bütün maçlara gel

  20
  2
 3. 200 lira için kombine almayanlar isyan edecek, biletlerde indirim isteyecek. Eğer bu senede yönetim bilet fiyatlarında indirim yaparsa bidahi sene kombine alanı siksinler. Yeter lan ham alemde kıral biziz de hemde 30 bin kombine satama..

  13
  1
 4. Siteye forum bölümü eklenmeli. Taraflar düşüncesini, isteklerini, organizasyonlarını forumda oluşturacağı topiclerin altında yazmalı. Organize olabileceği platform kısıtlı. Görüyoruz ki gün geçtikçe daha akli salim, bilgili, gerçek taraftar girip yazmaya başladı siteye. Bu fırsatı değerlendirin adminler. Bursasporluyuz sitesinin içerisinde organize edilmiş oluşumları stadta sizinde görmeniz hoşunuza gitmez mi ? Zor değil. Tasarımcınızın 1 gününü alır. Hadi taraftarı haber altlarında değil, birbirleriyle iletişim kurarak kaynaştırın !

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu