Kombine fiyatları TFF’ye bağlı!

Bursaspor'un yeni sezon kombineleri satışa çıkıyor.

Ramazan Bayramı‘ndan önce satışa sunulması beklenen kombinelerin satış fiyatı konusundan çalışmalar devam ediyor.

Başkan Ali Ay‘ın kongre öncesinde Teksas Tribününde bulunan koltukların kaldırılacağını açıklamıştı.  Türkiye futbol Federasyonu ile yapıalacak görüşmelerin ardından hem bu planla hem de kombine rakamları ile ilgili olarak resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   sebep olarak da passoligi gösterecekler
   sanki koltuğa oturana göre ceza veriyorlarmış gibi muamele yapacaklar
   blok olarak kapatan kendileri değilmiş gibi davranacaklar

   hadi hayırlı traşlar

   54
 1. BUradan tüm taraftar gruplarına çağrımdır,
  Lütfen bu sezon bir ilk yaşayalım yıllar sonra,
  ŞAMPİYONLUK sezonu gibi küfr etmeyelim, ettirmeyelim,
  tezahüratları şimdiden tüm gruplar bir araya gelip seçip belirlesin
  içinde küfrlü kelime olantezahüratlar yeniden düzenlensin,
  Ben artık hiçbir maç kaçırmak istemiyorum,

  28
  3
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Bunu ortaya atanlar TFF’nin izin veremeyecegini bilir, onu gectim UEFA’ya kalsan lisans alamassın. Secim öncesi milleti kandırmaca.

 2. TFF koltukları kaldırmaya izin vermeli. Güvenliği ön plana çıkaracaklardır. Bu teklifi sunarken elimiz sağlam olmalı. Avrupa’da örnekleri mevcut. Lig maçlarında koltuksuz, Avrupa maçlarında koltuklu oynuyorlar.

  18
  2
 3. Koltuklarin kalkmasinin kime ne yararari varya hangi taraftar istiyo anlamiyorum hangi mantik 1_zaten tam dolduramıyon 2-koltuklar kalktiginda KAREGROFİ yapamican 3-kis aylarinda isitma olmadigı icin stad sibirya gbi oluuyo oturamican bilmeden insanlar kalksin dortmutla kendimizi bir tutmayalim hacııiı adamlar 60 bin kinbine statiyo onkale arkasi 25 bin kisilik

  15
  2
 4. Kulübe para lazım 100 liraya 150 liraya kombine çıkartıp İstanbullulara kaptırmayın kombineleri Allah aşkına gül Muhammed aşkına akıllı olun . Bırak Bursa’daki İstanbul takımlarını tutanları diğer şehirlerde oturan İstanbul takımlarını tutanlar bile Bursaspor karşısında kombinesi alırlar . Bir diğer hususta fabrikalara sanayi bölgelerine toplu kombine satmayı bırakın Allah aşkına . Biz Bursasporluyuz kale arkaları 300 TL den daha ucuz olmamakla birlikte öğrenci kimliği ibraz eden 24 yaş altı kardeşlerimize 225-200 TL ye kale arkası kombinesi satılabilir (devredilemez kombine) . Maraton iki kenarında aynı uygulama yaparak öğrenciler için 350 standart fiyato400 maraton orta bloklar için öğrenci 400 standart fiyat 500 TL olmalıdır . Allah aşkına gül Muhammed aşkına üç kuruşa çıkartmayın kombineleri satışa GB GS BJK bizim kombine gelirimize bir maçta bilet hasılatı olarak erişiyor , hem bunlarla yarışan takım isteyip hem 100 liraya kombine satarsak olmaz . Sadece bu sefer doğru transferler ile ısıran ve kazanan bir takım oluşturun , yıllardır yapılan hataları artık yapmayın, bu tribün bu fiyatlara dolar taşar . Ben takım kazansa da kazanmasa da kombinemi alacağım Allah’ın izniyle ama etrafımda kazanan takım olmadan almayacağını söyleyen çok kimse duydum ve sosyal medyada okudum . Allah’ım ne olur bu yıl bizim yılımız olsun . Bu yıl kara şansımız dönsün artık ne olur .

  6
  2
 5. Tff izin vermeyecek, ‘büyük başkan’ çıkacak biz elimizden gelen herşeyi yaptık çok uğraştık ama izin vermediler diyecek, ve en büyük seçim vaadi olan bu söylemi rafa kalkacak, konu kapanacak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu