Kolaj Haberleri

Mücadele öncesi yapılan ısınmada sağ dizinde ağrılar bulunan Serdar, maça çıkamadı. Kaptan Serdar Aziz’in durumu bugün çekilecek MR sonrasında netlik kazanacak.

 

Frey İsyan Etti

Başarılı kaleci mutlak gol pozisyonlarını engellerken, penaltıda çaresiz kaldı. Frey mücadele sonunda büyük bir üzüntü yaşadı. Fransız kaleci maçın ardından ise sosyal paylaşım sitesi twitter’a ‘penaltı yok’ diye yazarak tepkisini dile getirdi.

 

Sağlam'dan Garip Açıklama

Birçok maçın ardından hakemlerin kötü performansı ile ilgili açıklama yapan hatta bir önceki mücadelede kırmızı kart ile penaltı verilmesinin ardından “Oyun hakkında konuşmayacağım, maç içinde başka kötü şeyler vardı” diyerek basın toplantısını terk eden Ertuğrul Sağlam, dün aynı tutumu sergilemedi. Sağlam son dakikada da olsa maçı kazanıp grupta iddialı duruma gelmenin sevindirici olduğunu söyledi.

 

Taraftar Görev Başında

Yaklaşık 600 Yeşil Beyazlı taraftar takımlarını yalnız bırakmadı. Soğuk havaya rağmen Bursasporlu taraftarlar futbolculara yaptıkları tezahüratlarla yanındayız mesajı gönderdi.  

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu