Kocaman’dan Vakıfköy’e büyük destek

Eski yöneticilerden Ekrem Senal'ın başlattığı altyapıya katkı organizasyonuna yine eski yöneticilerden Necmettin Kocaman'dan da destek geldi. Bursaspor A takımının yerli oyuncuları da 50 bin liralık yardımda bulundu.  

Bursaspor‘un Vakıfköy Tesisleri’nin yenileme çalışmalarına eski yöneticilerden destek devam ediyor… Ekrem Senal‘ın beyaz eşya katkısının ardından dün yine eski yöteticilerden Necmettin Kocaman da mobilya sözü verdi… Bursaspor A takımının yerli oyuncuları da kendi aralarında topladıkları 50 bin lirayı Teknik Direktör Samet Aybaba aracılığıyla Vakıfköy‘e gönderdi.

Ekrek Senal, Necmettin Kocaman ve Samet Aybaba dün sabah bu güzel organizasyon için Vakıfköy‘deydi…  Gençlik Geliştirme Direktörü Ümit Şengül, ‘Tesislerimizi çocuklarımızın daha iyi ortamlarda eğitim alacağı şekilde yenilemek istiyoruz. Necmettin bey ve Ekrem Bey de önemli destek sağladılar. A takım oyuncularımıza da teşekkür ediyorum’ dedi.

BİZİM İÇİN ONUR VERİCİ

Tesisteki çalışmalara katkı koyan herkese teşekkür eden Necmettin Kocaman da, “Uzun yıllar altyapıda görev yaptım. Buradaki çocukların neler yapabildiğini biliyorum. Tüm kulüplerin kurtuluşunun altyapıda olduğunu da biliyorum. Biz de katkı koyabildiysek ne mutlu bize. Desteklerimiz devam edecek” diye konuştu.

Bursaspor‘a ve altyapıya desteklerin artmasının gerektiğini ifade eden Ekrem Senal ise şunları söyledi: “Türkiye‘deki herkesin kabul ettiği Bursaspor altyapı gerçeği var.

Futbolun kurtuluşunun altyapıda olduğu bilinen dönemde altyapıya yatırım yaparken zorlanıyoruz. Böyle güzel hizmetler bizim için onur ve gurur verici bir durum. Bu çocuklar varsa Bursaspor var. Buradan daha güzel başarılar çıkması için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Olay gazetesi olarak siz ne kadar verdiniz ? Cavit Çağlar ve kurmayları fenerde yönetim kurulu üyeliği yaparken Bursaspor a ne destek verdiler? Bir tane loca dahi almayan yayın kuruluşu sahibi çağlar ailesinin gazetesi başkasının hayrına yamanır olmuş.Dostlar alışverişte görsün diye bir laf vardır.Biz çağlar ailesinin alışverişini hep fenerden yaptığını gördük.yahudilerin yanında yetişip Rumların yanında cirit atan birisinin de gidip Bursaspor bir takıma yardım etmesini görmemek garip olmadı ya gerçi neyse…

  18
  2
 2. Alt ligde enaz 1 tane genç oyuncu oynatma zorunluluğu olmali. Rüştü hanlı ve Ozancan kökcü hep yedek. Kadroya giremiyorlar. Kubilay kanatsızkuş var sadece kiralik gidip iyi dönebilecek olan bu sene. Emirhan aydoğan belki

  10
 3. hangi yönetim gelirse gelsin,alt yapı Necmettin Kocamana emanet edilmeli,beş yıl sonra vakıfköy,Türkiye şampiyonu çıkaracaktır.

  9
  1
 4. Futbolcuların bu davranışı çok güzel gurur duydum miktar belki yeterli olmayabilir ama farkındalık açısından mükemmel bir olay. Buna ön ayak olan herkese bir taraftar olarak teşekkür ediyorum. Bizi VAKIFKÖY kurtaracak!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu