Koç kararı verildi!..

ING Basketbol Süper Ligi takımlarından Frutti Extra Bursaspor'da koç Serkan Erdoğan ile yolların ayrılmasının ardından boşalan koltuğa yardımcısı Tutku Açık getirildi.

ING Basketbol Süper Ligi takımlarından Frutti Extra Bursaspor‘da koç Serkan Erdoğan ile yolların ayrılmasının ardından boşalan koltuğa yardımcısı Tutku Açık getirildi.

Frutti Extra Bursaspor‘da Serkan Erdoğan ile yolların ayrılmasının ardından yerine getirilen isim belli oldu.

Gelecek sezon 7Days EuroCup‘ta mücadele edecek Yeşil Beyazlılarda, geçtiğimiz sezon Erdoğan’ın yardımcısı olarak görev yapan Tutku Açık takımın yeni koçu oldu.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah yolumuzu açık etsin
  Uzun yıllar başarılarımızı daim etsin inşallah
  İŞİ EHLİNE VERMENİN GETİRİLERİ

  23
 2. Umarım Serhat da antrenör olarak devam eder yine. Nedim-Tutku-Serhat üçlüsü Serkan olmadan ses getirir. Chris ve Perry de devam edecek bir sorun olmazsa. Kızılların sponsor desteği de boşa olmadı. İşte asıl ZİHNİYET ve MANTIK. Bunu eleştirenler zamanında Dündar’ın tüviyt atarak Enaramo hayırlı olsun kafasıyla aynı kafada ki o kafa futbolu batırdı…

  10
  2
 3. Allah akıl fikir versin. Ne İNG Basketbol Ligi nede Eurocup stajyer koçların baş edebileceği ligler değildir. Serkan Erdoğana atıp tutanları bu sene göreceğim. İnşallah ben yanılırım.

  5
  13
 4. Serkan hocadan sonra yardımcısı Tutku hocanın getirilmesi, Mor’un Laciverti olmuş.
  Ayrıca Serkan hocadanda şahsen memnundum klubümüze yakışıyodu iyide işler yapmıştı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu