Koç ile yollar ayrıldı!..

Kulübümüz yaptığı açıklamayla Arda Vekiloğlu ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Kulüpten, yapılan açıklamada”Geçtiğimiz sezon Basketbol Takımımızın başında görev alan ve şampiyon takımızın koçu Arda Vekiloğlu ile karşılıklı yaptığımız görüşmeler neticesinde yollarımız ayrılmıştır. Kendisine kazandırmış olduğu şampiyonluktan ötürü teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @İbrahim yorumuna yanıt olarak

   Para yok be ya. Messut Mestan ucuz yollu bi hoca bulur şimdi. Yeşim Spor’dan Cem Çağal var. Ayda .500 tl ye çalışıyo. Alın onu devam edin. Seneye nası olsa düşçez

   9
   24
    1. @Deli Cevat yorumuna yanıt olarak

     1.lig seviyesinde antrenör bulmak lazım.. Onun için ayrıldılar.. Seviye ye göre oyuncu ve antrenör belirlenir ve başkan da öyle yaptı.. Başarılar timsahım..

     6
     1
 1. ne alaka ulan
  ufuk sarıca’yı mı getireceksiniz ergin ataman’ı mı
  bu adam bu takıma ruh katmış lige çıkarmış derdiniz ne
  tek sorun paraysa ve sezer başkanın dışında gerçekleşen bir olaysa gerçekten yazıklar olsun

  47
  6
  1. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   Arda Vekiloğlu da tıpkı çoğu oyuncumuz gibi tahsincioğlu ligi için yeterli seviyede değil, bu ligi tanıyan ve tecrübe etmiş bir ismi takımın başına getirmek istiyorlardır bence.

   17
   24
 2. Kulup personelleri yavaş yavaş işten çıkartılıyor umarım yerlerine kim gelir veya yeni yapı altında yeni personel mi alırlar

  2
  7
 3. Beraberlik nasıl bir tabii hadise ise ayrılma da tabiidir.Önemli olan yüzü kızartmadan,hakka girmeden,kalp kırmadan bu işleri yapmaktır.ARDA HOCAMIZA YAŞATTIĞI ŞAMPİYONLUK İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNAR,BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.
  BURSASPORUMUZUN BASKET HOCASI OLACAK İSME DE ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu