Kızağa çekilecekler!

Lig'de oynadığı 8 maçta 5 mağlubiyet alan yeşil beyazlıların iki haftalık gaibiyet serisine evinde oynadığı Antalyaspor son verince yeniden tepki sesleri yükselmeye başladı.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın maç sonu basın toplatısında açıkladığı "Takımın düzelmesi için her türlü rotasyonu yapabiliriz" mesajı bu haftaki maç öncesi merak uyandırdı.

Orta sahada verimsiz olan Jorquera ısrarı ve Antalyaspor karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart ile tepkilerin odak noktası olan Şilili oyuncunun bir daha kadro yüzü görmesi zor gözüküyor. Bu hafta kadroda Hosogai'nin ilk 11'de başlaması bekleniyor.

Takımın oyun sistemine alışamadığı gözlenen Josue'de rotasyondan nasibini alabilir.

Performansı ile eleştirilen diğer bir isim olan Dzsudzsak'ın ise Ertuğrul Sağlam tarafından rotasyona uğrayacak listedeki isimlerden biri olup olmayacağı merak konusu. 

Sağ bek Advincula'da rotasyondan nasibini alabilecek isimlerden birisi olarak gösterilirken yerine Erdem hazır kıta bekliyor. 

Cuenca'nın Kasımpaşa maçına ilk 11 başlayabileceği de gelen bilgiler arasında. Sercan Yıldırım'ın da kadroda olması muhtemel olarak gözüküyor.

 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu