Kiraz olgunlaşıyor

Bursaspor Ferhat Kiraz transferinde sona yaklaşıyor. Boluspor kulübüyle başarılı oyuncu için görüşen Yeşil Beyazlı yönetim, 23 yaşındaki sol kanat oyuncusunu birkaç gün içinde Bursa’ya getiriyor.

 

Timsah yeni sezonun ilk transferini bitirmek için harekete geçti. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın uzun süredir istediği Bolusporlu Ferhat Kiraz birkaç gün içinde Bursaspor kadrosuna katılacak. Başarılı orta saha oyuncusunun menajerliğini yapan Batur Altıparmak’ın yaptığı, "Ferhat Bursaspor’da futbol oynamak istiyor. Bizim için sorun yok" açıklamasından sonra harekete geçen Yeşil Beyazlı yönetim transferde sona geldi. SORUN ÇIKARTMAYIZ Kırmızı Beyazlı kulübün yeni seçilen yönetiminin de Bursaspor’la sıcak ilişkiler kurmak istemesi bu transferin önünü açan etkenler arasında. Bursa Hakimiyet Gazetesi’ne konuya dair açıklama yapan Boluspor Başkanvekili Osman Fevzi Gürsoy, "Bursaspor’a oyuncu vermekten gurur duyarız. Eski yönetimin Bursaspor’a olan yaklaşımı aynı şekilde devam ediyor. Bu transferde kendilerine sorun çıkarmayacağız. Zannediyorum ki 1-2 gün içerisinde transferi bitiririz" diye konuştu. 

 

Emrah GÜLER

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu