”Kimseye borcumuz kalmadı”

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu, olağan toplantısını dün Bursa Almira Otel'de yaptı. Divan üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Başkan İbrahim Yazıcı, üyelere gelir giderlerle ilgili ve takımın genel durumuyla alakalı bilgiler verdi.

 

Şampiyonluktan sonra gelirlerin arttığını belirten Yazıcı, bu yılki gelirlerinin 31 milyon 854 bin TL, giderlerinin ise 24 milyon 214 bin TL olduğunu söyledi.

 

"Kimseye borcumuz kalmadı" diyen Yazıcı, "Göreve geldiğimizde 25 milyon borç vardı. Bugün kasasında parası olan bir Bursaspor var. Ona karşın tenkit ediliyoruz. Parasını alamadığı için antrenmana çıkmayan futbolcular vardı. Bugün futbolcu teknik heyete borcu olmayan bir Bursaspor var.

 

Basında yer alan bazı yazılar var. Bursaspor'da başkanlık yapan biri mahkemelere devamlı birşeyler gönderiyor. Başarıyı kıskananlar var. Bursaspor'un buralara tesadüf gelmediği için devam etme kararı aldım. Bursaspor'un zirve takımı olduğunu tüm Türkiye'ye gösterdik. Bursaspor Macunköy'de maç yapıyordu. Biz geldik devamlı çıkış yapıyoruz. Ondan sonra nelerle suçlanıyoruz. Bunları yazan ellere, gözlere yazık.

 

Bu şehre kimlik katan bir Başkan İbrahim Yazıcı. En az konuşan benim. Ben Bursaspor haksızlığa uğrarsa konuşurum" dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu