Kimse imzaları karalayamaz!

Teksaslı Bursasporlular Derneği Başkanı Ertuğ Toker açıklamalarda bulundu.

Selim Kurtulan’ın röportajına ilişkin konuşan Ertuğ Toker “Valla ben Ali Ay‘ın evine falan gitmedim. Adresini bilecek kadar iletişimim de hiç olmadı. İmzaları da o gelecek diye değil, Bursaspor‘un geleceği için topladık ve sonuna kadar arkasındayız. Tertemiz üyelerimiz, güzel gayelerle imza verdiler ve kimse bunu karalayamaz.

Bu imkansızlıktan ve iş bilmezlikten Bursaspor‘u kurtarmamız gerekiyor. İmzalar bu amaçla toplandı ve imza verenler de Ali Ay sevdasından değil, bunun için verdi. Bizi başkaları ile karıştırmayın. Teksas’ın gençleri her şeyin farkında.

Genel kurula gidiyoruz” deyip, hala genel kurula dair tedbir kararı aldırmak ve kongreyi ötelemek için adliye koridorlarında sabahlayanlara da sesleniyorum; bu kulüp sizin çiftliğiniz değil. Oyun oynamayı bırakın, tüzüğün ve şehre verdiğiniz sözün gereklerini yerine getirin.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kimse 1060 oyu, Teksaslıları ve Ali Ay dönemindeki şaibeli transfer ile ticaretleri, hele hele Bursaspor’un gelirlerine koydurduğu temlikleri falan karalamaya kalkmasın!

  48
  19
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   1- kimse 2010 da kazanılan şampiyonluğu sindiremeyenleri.
   2- bir şampiyonlukla içeride, dışarıda. yerli, yabancı demeden önüne çıkan her takımı devireceğini sananları.
   3- süper lig ikinci, üçüncü, dördüncülüklerine burun kıvıranları.
   4- beş yıl aralıksız avrupaya gitmelere dudak bükenleri.
   5- şampiyon başkan Yazıcıyı istifaya davet edenleri.
   6- ona ültimatomlar verenleri.
   7- gitmesi için protesto amaçlı tribünleri boşaltanları.
   8- şampiyon hoca Sağlamın aracını taşlayanları, milyonların gözü önünde kulübede onu göz yaşlarına boğanları.
   9- dönemin A milli takıma en fazla oyuncu veren. ligin en fazla pozisyona giren, en fazla gol atan, gol kralını çıkaran. oyuncularına en fazla teklif gelen. ulusal medyada en fazla yer alan o ilklerin ve enlerin muhteşem takımının hocasını (şenol güneş) altıncı yaptı ama ne kupa ne avrupa! diyerek başarısız bulanları.
   10- şamili alana bilmem kim yanında bedava diyerek futbolcularıyla dalga geçenleri.
   11- otobüs çevirip kaptan dövenleri.
   12- içeride dışarıda demeden hemen hemen her hafta kulübe tribün kapatma ve para cezaları aldıranları.
   13- timsah arenayı küfür ve hakaretlerle inletenleri.
   14- ve bunlar gibi daha onlarca saçmalığa imza atanları KARALAMASIN LÜTFEN!!!

   14
   2
 2. Siz burada 1 aydır teksas imza topluyor teksas etkinlik yapıyor diyorsunuz

  Selim, ali aya ve imza toplayanlara en ağır ifadeleri kullanıyor bugün

  Selim Teksas tribün lideri değil mi

  Nasıl iş bu ??

  40
  3
 3. Madem öyle niye kongre kongre diye tutturdunuz be adam? Başka aday mi var sanki? Cebirin bakalım cevirebildiginiz kadar.

  20
  4
 4. Selim Kurtulan yine mikserliğini yapmış. Tribün lideri dediğimiz adamın üslubuna bak, çok yazık.Bursaspor taraftarları olarak her konuda,her olayda birlik olmak yerine ayrılmayı,birbirimize hakaret etmeyi,birbirimize sövüp saymayı çok seviyoruz.Bursaspor’u birazda bizler ayrışarak bu hale getirdik.Bu kafayla devam ettiğimiz sürece de bizden bir halt olmaz…

  3
  4
 5. Selim kurtulan bütün söylediklerinde haklı şehir destek olacaksa sanayiciler destek olacaksa buyursunlar bursaspor şuanda başkanı yönetimi olan kayyumun yönetmediği bir kulüp isimlere takılmadan destek olsun herkez

  2
  2
 6. Dava açılmıyormu arkadaşlar recep Günay a divan kurulu acıl toplantı yapıp bursasporu kurtuluşu için birşeyler yapmalı

  1
  4
 7. Konu artık Bursasporluktan çıkmış kişiler kurumlar arasında oluşmuş yani kaos bu durum Bursaspor a zarar veriyor.Bu kaos bitmediği müddetçe başarı gelmez.Konu Bursaspor mu? Yoksa kişiler ve kurumlar mı?Herkes birbirini suçlarken Bursaspor unutulup eriyor.Olan Bursaspor a oluyor.Bu iç savaşı bitirin artık.Kimse birbirini sevmek zorunda değil keşke sevebilse lakin saygı duymak zorunda ortak noktamız Bursaspor birlik beraberlik lazım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu