Kim Gitsin?..

26 yıllık hasretin ardından Türkiye Kupası'nda finale kalan Bursasporumuz her zamanki gibi arkasına aldığı taraftar desteği ve şehir bütünlüğüyle kupayı ne kadar istediğini çok gür bir sesle haykırmıştı.

 

Taraftarımız Ankara'ya akın etti. Kupa şarkıları Ankara semalarında yükseldi.

 

Tüm bu coşku, istek ve arzu maçın başlangıç düdüğüyle birlikte ortadan kayboldu. Sahada, tribünlerdeki binlerce taraftarımızın istek ve arzundan eser yoktu. Geçen dakikalar ruhsuz oyunun meyvelerini vermeye başladı ve golleri arka arkaya kalemizde gördük.

 

Yeşil beyaz tutkunlarını şaşkınlığa uğratan asıl şey maç sonunda alınan yenilgi ve ağır skordan çok alışılagelmişin dışındaki isteksiz futboldu.

 

Sona eren lig maratonunun ardından Avrupa kupalarına gitmeyi garantileyen takımımızın Türkiye Kupası'nı kaybetmesi, önümüzdeki yıla daha erken başlaması anlamına geliyor.

 

Şimdi gözler transfere çevrildi. Kimlerin gideceği ve transfer rotasının ne yönde çizileceği merak konusu.

 

Camianın bu kadar çok istediği Türkiye Kupası'nın kaybedilmesinin faturası kim veya kimlere kesilecek? Avrupa Ligi grupları öncesi oynanacak 3 ön eleme için ne gibi takviyeler yapılacak?

 

Önceki yıllarda yapılan transfer hataları, geç kalınan imzalar bu yılda yaşanacak mı?

 

Tüm bunların cevabı şüphesizki önümüzdeki transfer döneminde yanıt bulacak.

 

Bursasporluyuz.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu