Keyif alabilmek önemli

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, maddi anlamda sıkıntı yaşadıklarını ancak kulübün geleceğini parlak gördüğünü söyledi. 

    Dün yapılan etkinlik esnasında konuşan deneyimli teknik adam 'Bursa bana göre Türkiye'nin dördüncü değil en büyük iki kentinden birisi. Her şey var. Elimizde olanları harekete geçirmek önemli. Büyükşehir Belediye Başkanımız kentin sorunlarını, kulübümüzün başkanı ise kulübün sorunlarını çözüyor. Evet maddi sorunlar var. Ancak futbolcular, tarlaya ekilen ürünü yeşertmek için çaba harcıyor. Meyveyi alıp herkes yemek için kucaklaştı. Önemli olan bence budur' diye konuştu.      KEYİF ALABİLMEK ÖNEMLİ     Bursaspor'a herkesin destek olması gerektiğini de ifade eden Şenol hoca şunları söyledi: 'Ben Bursaspor'un geleceğinin parlak olduğunu görüyorum. Maç oynarken, taraftarımızı mutlu etmek, keyifle maçı izlemesini sağlamak istiyoruz. Sezon başından bu yana bunun için çabaladık, uğraştık. Pastayı bir cafe de de yiyebilirsiniz. Ancak önemli olan pastayı yerken keyif alabilmek. Biz işimizi yapmak istiyoruz. Bunun içinde kadromuzu korumak ve yeni oyuncular almak istiyoruz. Bunun içinde destek bekliyoruz' dedi   Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu