Keşkeler olmuyor

Olay Medya Spor Yazarı Recai Uysal'ın Olay Gazetesi'nde yayımlanan köşe yazısıdır.

Bize gülmek haram anlaşılan…

Bu sezon öne de geçsek, geriye de düşsek anladık ki, kolay kolay sevinemeyeceğiz.

Evet futbol hatalar oyunu anlıyorum da hep hata yapan yeşil beyaz formalılar mı olacak?

Belki mücadele var ama sonuç olmayınca mücadele de bir yere kadar insanları tatmin edebiliyor…

Hataların çoğunu yapan takım da siz olunca sahayı böyle boynu bükük terk ediyorsunuz.

Menemenspor maçında savunma hataları yaktı takımı bu kez orta saha

Yenilen ilk golde basit oynamayı tercih etmeyen Burak Altıparmak’ın kaptırdığı top sonrasında rakibin yakaladığı pozisyon ve yenen golün ardından, aynı oyuncunun son dakikada kaçırdığı penaltıyla 1 puandan da olan Bursaspor…

Maça iyi başlayan yeşil beyazlılar, ilerleyen bölümde oyunun kontrolünü kaptırınca, maç boyunca vasatın üstüne çıkmayan bir oyun sergileyince yenilgi de kaçınılmaz oldu…

Anlamsızca yenilen goller sonrasında da bir haftayı daha puansız kapattı.

Maça çok istekli başlayan oldukça şık da bir gol kaydeden Ali Akman, son bölümde yakaladığı net fırsatı değerlendirebilse belki bu haftanın kaybedeni yeşil beyazlılar olmayacaktı.

Ama keşkeler olmuyor işte…

Bu seneyi böyle geçireceğiz anlaşılan…

Gençler için tecrübe yılı olacak…

Ancak sonuçlar böyle gelmeye devam ederse onlar için de sıkıntılı bir süreç başlayacak.

Bu yüzden artık takımdaki tecrübeli isimlerin biraz daha ağırlığını koyup, sorumluluk üstlenmesi ve gençlere doğru yolu göstermesi gerekiyor.

Yoksa alınacak üst üste kayıplar sonrasında gençleri de kaybedeceğiz.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bir Bursa Var yorumuna yanıt olarak

   Bence yapılması gereken tek şey. Yönetim acilen istifa edip kongre kararı almalı, sonrasında şehrin dinamikleri ve tribün liderleri toplaşıp doğruca Levent Kızıl, başkanın yanına giderek başkanlık için baskı yaparak, Levent Kızıl ın başkanlığında tüm şehir yardım kampanyası başlatmalı. ve Bursaspor şirketleşmeli.

   5
   9
  2. @Bir Bursa Var yorumuna yanıt olarak

   Yeniden Aynı Şeyi Yazıyorum; Bunlar Faso Fiso Gündem Değiştirme Çabaları Yönetim ve Destekçilerinin – Yönetim 7 Maçta Sıfır Çekti- Her Maç Bir Kabus Zar Zor Kazandıklarımız Dahil-7 Maç Sonunda Liderin 10 Puan Gerisindeyiz Düşme Potasından 3 Puan Üstündeyiz – Kamat Bir Tane Daha Parasız Başkan Borcun Üstüne Borç Koyanlardan- Hatta Artık Bursaspor’un Başkansız Kaldığını Düşünüyorum- Kendilerini Yüceltme Foto Stüdyosuna Döndü Kulüp- İkinci Haftadan 7 Milyon Verdik Hikayeleri- Bari İstifa Edin Ve Şirketleşmek İçin Genel Kurul Kararı AlIn Boluspor Maçı Öncesi Bir İyilik Yapın Bu Kulübün Geleceği İçin! Ama Sanmıyorum Borcu 700 Milyon TL’den 1 Milyar TL’ye Getirmeden Kulübü Bitirmeden Bırakacak Değil Gibiler!

   6
   1
  3. @Bir Bursa Var yorumuna yanıt olarak

   Mustafa er hala istifa etmedimi.. Hani bursasporluydu Mustafa… Takım eriyor bitiyor seven adam istifa eder. Ben yapamadım bilen usta birisi gelsin bursaspor yeniden çıkışa geçsin der.

   11
   3
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Haklısın en büyük sorun başkanın açıklama yapmaması.İçeride yapılan rezillikleri dışarı açıklamazsan her mağlubiyette millet bağırır.Altın meselesini açtın iyi hoş Peki devamı?Maalesef hep boş atıyorsun.Şu çocukların emeklerine yazık.

 1. Benim Anlamadığım nokta parası olmayan Başkan oluyor kardeşim paranın yoksa başkan olma sonra o yardım etsin bu yardım etsinlerle olmuyor bu işler yeter Artık parası olanlarda küstürdük vay halimize

  15
  2
 2. Yeniden Aynı Şeyi Yazıyorum; Bunlar Faso Fiso Gündem Değiştirme Çabaları Yönetim ve Destekçilerinin – Yönetim 7 Maçta Sıfır Çekti- Her Maç Bir Kabus Zar Zor Kazandıklarımız Dahil-7 Maç Sonunda Liderin 10 Puan Gerisindeyiz Düşme Potasından 3 Puan Üstündeyiz – Kamat Bir Tane Daha Parasız Başkan Borcun Üstüne Borç Koyanlardan- Hatta Artık Bursaspor’un Başkansız Kaldığını Düşünüyorum- Kendilerini Yüceltme Foto Stüdyosuna Döndü Kulüp- İkinci Haftadan 7 Milyon Verdik Hikayeleri- Bari İstifa Edin Ve Şirketleşmek İçin Genel Kurul Kararı AlIn Boluspor Maçı Öncesi Bir İyilik Yapın Bu Kulübün Geleceği İçin! Ama Sanmıyorum Borcu 700 Milyon TL’den 1 Milyar TL’ye Getirmeden Kulübü Bitirmeden Bırakacak Değil Gibiler!

 3. Gençlerle devam, Cüneyt, Özer ve Recep derhal gönderilsin, Bu saatten sonra yaşlı futbolcuların hiç bir faydası olmaz Bursasporumuza, Özer gibi dedikoducu futbolcuyu kaptan yapanlara yuh , resmen Bursaspora ihanet ediyor

 4. Halamın bıyıkları olsa amcam olurdudan öteye gidemiyoruz. Memleketin ekonomisinin bozuk olduğu zamana denk geldik bütün mesele bu bu yildan itibaren çok sürpriz takimlar alt lige gelecek o zaman bu yorumu hatırlarsınız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu