“Kesinlikle ayrılacağız”

HERHANGİ BİR TEKLİF YOK Bursaspor’da sözleşme uzatma konusunda anlaşma sağlanamayınca kadro dışı kalan ve bir süredir çalışmalarını Vakıfköy’de sürdüren genç golcü Batuhan Altıntaş, ayrılık için gün sayıyor. İsmi son olarak Almanya’nın Hamburg takımı ile anılan 19 yaşındaki forvetin menajeri Ersin Güreler, Bursa Hakimiyet’e özel açıklamalarda bulunurken, Batuhan’ın başka bir kulübe transferi konusunda bir takım görüşmelerin olduğunu ancak şu an için resmi teklifin veya herhangi bir anlaşmanın olmadığını söyledi. 

YOLCULUK DEVRE ARASINDA Yeşil Beyazlı yönetim ile yaptıkları görüşmelerde sözleşme uzatma konusunda istedikleri şartların oluşmadığını dile getiren Güreler, “Kesinlikle kalmayı düşünmüyoruz. Burada bir duruşumuz var. İstediğimiz şartları oluşturamadığımız için ayrılacağız. Ayrıca Enes Ünal Bursaspor’da olduğu sürece bu çocuk ikinci planda olacak. Kulüp gerekli değeri göstermedi. Sezon sonunda mukavelesi bitiyor zaten. Mayıs 2015’ten sonra yetiştirme bedeliyle gidebilir. Ancak devre arasında biz bu sorunu çözmek istiyoruz” dedi.

TEK BAŞINA ÇALIŞTIRILIYOR Batuhan’ın Vakıfköy’de tek başına bir antrenör eşliğinde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden menajer Güreler, “Bursaspor’da kadro dışı olan diğer futbolcular U21 Takımı ile antrenmanlara çıkıyor, Batuhan ise tek başına form tutmaya çalışıyor. Batuhan'ı bir kulübe vermek kolay ama biz doğru bir kulüple anlaşmak istiyoruz. En faydalı olabilecek, gelişimini en iyi şekilde sağlayabileceği bir kulübe gideceğiz” şeklinde konuştu. Güreler ayrıca Batuhan için yurt içinden de bazı takımlarla görüşmelerin olduğunu sözlerine ekledi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu