Kesiciler’den Bursaspor’a özel ders

Eski Süper Lig Hakemi Tahsin Kesiciler, yeşil-beyazlı oyunculara, hakem- futbolcu ilişkileriyle ilgili bilgiler aktardı.

Bursa Bölgesi’nin eski Süper Lig hakemi Tahsin Kesiciler, Bursasporlu futbolculara hakemlerle iletişim kurma konusunda bilgiler verdi.

HAKEM -FUTBOLCU İLİŞKİLERİ

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen organizasyonda, tecrübeli hakem hocası Tahsin Kesiciler, genç oyunculara, hakem- futbolcu ilişkileriyle ilgili önemli bilgiler aktardı.

KOLAY SARI KART GÖRMEMEK İÇİN
Yıllarca Süper Lig’de birbirinden önemli karşılaşmaları yöneten eski milli hakem Tahsin Kesiciler, kolay sarı kart görmemeleri konusunda nasıl hareket etmeleri gerektiğini anlattı.

Kesiciler, yeşil-beyazlı futbolcuların sorularını da yanıtladı.

Toplantıya Bursaspor Sportif Direktörü Mustafa Gönden de katıldı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçen senelerde bazı futbolcuların gece kulüplerinde sabahladığını veya kumar batağına düştüğünü vs okurduk sonra neden kazanacağımız maçlarda kaybettik jetonu düşmüştü şimdi ise sıfırı tükettikten sonra yeniden KOLEJ ruhuna dönmek güzel! ama şu anda liglerde BAHİS kolpaçinoları kol geziyor takımlar kazanacakları maçlarda yatıyor kulüp bu durumlara karşı önlem alması şart!

  13
  1
 2. Hakemler ile sorunlar ötesinde futbolcuların genel hayata yaşam tarz vs eğitmenlere ihtiyacı var bir çok futbolcu başarılı olunca para yüzü görünce etraflarına bir sürü kene yapışıyor ve futbol hayatları başlamadan bitiyor bir bakıyor Bursa’dan GS’ye transfer olup soluğu Urfa’da alıyorlar futbol hayatı 25 yaşında bitiyor! Bursa’dan FB sonrası yok olma yoluna giren futbolcularda var veya star olacak denilen sonrası Belçika ikinci liginde yok olma yoluna girende!

  11
  1
   1. @Hadi Ordan yorumuna yanıt olarak

    Sana hadi ordan bilader
    Benim burada yazdiklarim belli
    Madem altyapi ile devam edecegiz, hocalar da altyapi ve Bursaspor menşeli olmasi gerektigini savunduk, istikrar başariyi getirir her daim 2 maç kaybetsede bu yönetim ve twknik heyetle sezon sonuna kadar devam edilmeli, ben gençlerimize güveniyorum sen güvenmiyosan o senin sorunun

    2
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu