Kerem Kök “Gerek sahada gerekse de saha dışında”

Bursaspor'un genç stoperi Kerem Kök takımın devre arası kampını gerçekleştirdiği Antalya kampında Adnan Batır'ın sorularını yanıtladı.

Takım olarak oynadıkça geliştiklerini ve yaptıkları hatalardan ders çıkardıklarını ifade eden Kerem Kök‘ün açıklamaları şöyle “Özellikle ilk yarının sonları bizim için daha iyi geçti diyebilirim. Şu anda kamptayız ve her şey bizim için iyi gidiyor. Böyle de devam edeceğini umuyorum. Kampın ardından Adana deplasmanına gideceğiz, inşallah oradan da üç puanla dönmek istiyoruz”

BİZLERLE ÇOK İLGİLENİYORLAR

“Takımın tecrübeli isimleri Özer Hurmacı ve Burak Altıparmak bizlerle çok ilgileniyorlar. Gerektiğinde bizleri saha içinde de uyarıyorlar. Mustafa Er çok tecrübeli, kendisinden çok şeyler öğreniyoruz ve bize çok değer katıyor. Takımdaki tüm oyuncular olarak şans bulmak ve elimizden geleni yapmak istiyoruz. Eren, Ömer, Tuğbey ve Talha ile çok iyi arkadaşlığımız var. Abilerimizin de hepsiyle çok iyi anlaşıyorum.”

HER ŞEYİMİ VERMEYE HAZIRIM

Bursaspor‘da öncelikle kalıcı olup daha sonra Avrupa‘da oynamayı hedefliyorum. Tüm oyuncuların hedefi önce a takımda oynamaktır ama ben kendimi Türkiye‘ye ispatlayıp sonrasında Avrupa’ya gitmeyi hedefliyorum. Camianın bizden çok beklentisi var. Ben her şeyimi vermeye hazırım, gerek sahada gerekse de saha dışında.”

https://www.lifebursa.com/haber/kerem-kok-her-seyimi-vermeye-hazirim-68492.html

 

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu gençleri kazanmak için çok sayıda hazırlık maçı yapılmalıdır. Lig maclarinda kazanmaya çalışırsak çok puan kaybederiz, iki günde bir maç yapmaktan korkmayalim.

  23
 2. Tebrikler genç kardeşime
  Hedefin hep bu yönde olmalı
  Kendini bu kulüpte geliştirip
  İyi bir teklif geldiginde de
  Avrupaya transfer olmalısın

 3. Bir tane de yaşam boyu Bursaspor’da oynamak istiyorum. Sedat Özden gibi sadece burada ve milli takımda oynayacağım diyen çıkmadı. Çok mu mazide kaldı bunlar be ya?

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu