Kerem Can Akyüz’den ikinci veda mesajı

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Kerem Can Akyüz "Hiç bir şey olmamış gibi davranamam" ifadelerini kullandı.

Kerem Can Akyüz mesajında “Hiçbir zaman hiçbir mücadeleden kaçmadım. Çok şükür ayrılışım asla para mevzusundan değildir. Hak ettiğim hak ediş için de röportajımda belirttiğim gibi her türlü fedakarlığı da yaparım. Fakat hiç bir şey olmamış gibi davranıp mücadelemi sergileyemem utanırım. Bursaspor’a büyük başarıla diliyorum.” dedi.

 

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bi tane asistin yok bi tane şut orta yok anca konuşuyosunuz paranı hibemi ettin yok alıcan parani ne konuşuyon habire

  68
  13
  1. @Surveyor yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş herkes topçuya giydirmiş ama adam bir yere dikkat çekmeye çalışıyor ! “o akşam olanlara” ??
   Başkan çıksın açıklasın o akşam ne oldu !? Bunu bilmek hakkımız ! İrfan hoca Özer hakkında konuşmak istemiyorum diyerek kaçtı gitti !?
   Bilen varsa aydınlatsın arkadaşlar…?

   48
   4
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim,Özet olayını taraftara anlatacak tek kişi M.Mestan’dır.Anlatıyor mu? anlatmıyor.Ama takımı Afyon’a kampa gönderecek,peki parasını kim ödeyecek?Madem böyle ekonomik bir rahatlığın var,kamp için yapacağın masrafı Recep,Cüneyt veya Onur’a ver!Bal adamlar klübe protesto çekiyorlar.Şimdi benim anlamadığım sen,M.Mestan’ı destekleyen birisi olarak desene,Mestan bey paraları Afyon’a vereceğine ,futbolcuların alacaklarını öde.Her şeye yorum yapıyorsun ama bu üç futbolcunun alacakları hakkında bir yorum yapmıyorsun.Ondan sonra Kamat’ı verip veriştiriyorsun.Bursaspor’u çok seven-düşünen biri gibi görünüyorsun ama,gerçekleri göremiyorsun veya görmek istemiyorsun.Şimdi bende acizane fikrimi söyleyeyim.Artık M.Mestan adının anılması Bursaspor’a zarar verir.Bu güne kadar M.Mestan yoktu ki,onu şamar oğlanı gibi kullanan ve kendilerini Bursaspor üstü gören ağır abileri vardı ve halen varlar.Işte o abiler rahmetli İbrahim Yazıcı’ya dış geçiremedikleri,onu yanlışlara yönlendiremedikleri için ve de rahmetli doğru bildiği yolda gittiği için takım şampiyon oldu.Şimdi rahatlar çünkü İbrahim Yazıcı düzeyinde ağır abilere uşaklık etmeyecek başkanlar yok.Çünkü bu AĞIR ABİLER bu düzeydeki başkan adaylarını herhangi bir şekilde diskalifiye ediyorlar.Bunu çok kişi biliyor ama kimse isim veremiyor.Onun için Erkan Ķamat’a sonuna kadar destek vermeliyiz.Ne demişler DENİZE DÜŞEN YILANA SARILIR.Biz de öyle yapmalıyız.Belki ağır abiler yüzünden takıma destek vermeyen kişi veya kurumlar Erkan Ķamat’a yardımcı olurlar.Neden olmasın ki.

    1. @Cakır yorumuna yanıt olarak

     Ben mestanı desteklemiyorum nerden çıkardın bunu !? Geçen sene kimse aday olmaz hatta kaçıp giderken o vardı ondan destekleme kararı aldık kötü mü ettik ?! Playoff oynadık belki bu sezon da süper lige çıkarız ?!
     Sezon başı bu takım olay off oynayacak deseler kim inanırdı ?
     Eğriye eğri doğruya doğru demek lazim güzel kardeşim…
     O olmadı pat değiştir bu olmadı par değiştir nasıl olacak bu iş !? Sabırsızlık başımızı yedi…

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Özerin yaptığı başka bi terbiyesizlik.Anıl ve keremcanın açıklamarını acizlik , şerefsizlik ne derse deyin yakışır.bursaspor koskoca öZeremi kaldı da maçtan sonra onu suçluyorlar.11 kişi çıktılar sahaya neyi düşünüyorlar.

  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Doğru söylüyorsun ama bu devir de adamlık sökmüyor hani tezahürat yapardık adam gibi adam Ertuğrul Sağlam diye ne oldu adamı ağlatarak gönderdik adam konuşamadı bile sadece ağladı…o zamanki ……. yöneticiler söz verdiler adama oyuncu satmayacağız diye kamp dönüşü ilk 11 den 10 oyuncu sattılar bir de dalga geçer gibi 2010 ruhu dediler ..aynısını çok sevdiğimiz Şenol Güneşe yapmaya kalktık adam anında terk etti Bursa yı…
   Biz taraftarlar ne yazık ki gerçek adamları değil artistleri seviyoruz…oyuncu olsun teknik adam olsun ben gerçek Bursaspor luyum deyip bir de Timsah yürüyüşü yatı mı tamam…
   Ertuğrul Hoca kadar Bursaspor’uma yakışan teknik adam bir tek Imparator vardı…
   Adama verdiğimiz sözü tutup sonsuza kadar beraber olsaydık keşke onunla düşsek
   Yeminle bu kadar üzülmedim..

   18
   2
   1. @AvRuPa TeXaS yorumuna yanıt olarak

    Kesinlikle sonuna kadar katiliyorum. 1 saat once anila adam diyenler 1 sonraki haberde giydirmeye basladilar. Ne olduysa sampiyonluktan sonra oldu.

 2. Yolun açık olsun da dedik sana
  Artık daha da uzatma bence mevzuyu
  Tadında bırak ve yeni kulübüne odaklan
  Bursasporu sil at artık kafandan

  7
  3
 3. Güle güle kardesim.
  Kısa sürede verdiğin emekler ve alın terin için teşekkürler.
  Keşke gidisiniz daha uygun olsaydı.
  Daha once de söyledim.
  Adana da ki o gece çok karanlık bir geceydi ve maalesef sizler de o karanlıkta kayboldunuz.
  Umarım ads ye gitmezsin.
  Gidersen diğer arkadaş gibi hatirlanacaksin.
  Sana bundan sonraki kariyerinde başarılar dilerim.

  5
  3
 4. Gitmiceksin kardeşim.onur mücadelesi vereceksin.kimsenin parasi kalmaz bursasporda.takımı hakettigi yere taşıycaksin cunkü bu mucadele onur mücadelesi!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu