Kerem Can Akyüz hazır kıta

Bursaspor kadrosuna ara transfer döneminde Denizlispor'dan dahil edilen Kerem Can Akyüz'e forma umudu doğdu.

Eskişehirspor maçında solbek Onur Atasayar‘ın kırmızı kart görmesiyle cezalı duruma düşmesi üzerine bu mevki için eldeki en güçlü aday Kerem Can Akyüz olarak dikkat çekiyor. Sözleşme imzalamasından sonra Akhisar ve Eskişehirspor maçlarında yedek bekleyen tecrübeli futbolcu teknik direktör İbrahim Üzülmez’in görev vermesi halinde başkent deplasmanında Yeşil Beyazlı formayı ilk kez terletecek.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. İnşallah Kerem Can Akyüz sol bek pozisyonunda aranan kan olur.Göstereceği iyi performansla bu mevkide daimi olmasını temenni ediyorum.

    25
    1
  2. Onur Kubilay malesef Sedat bunlarda sıfır ışık görüyorum. Artık alt yapıdan çıkan futbolcuya potansiyel Enes, Ozan, Volkan falan gibi bakmamalıyız. Daha sıfır katkısı olan adamlara methiyeler düzülüyor. Sonra ana avrat sövülüyor. Demem o ki altyapıya fazla yüklenmeye gerek yok, her yıl a takıma 1 kişi ya gelir ya gelmez. Biz transfer yapmayı, potansiyelli oyuncu bulmayı öğrenelim o bize yeter. İnşallah bu sol bek transferi takıma pozitif katkı koyar.

  3. Bursaspor zaten çöplerin toplanma yeri değil mi? Gelen oynar. Bir de yandaş medyadan torpilliyse tadından yenmez senelerce.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu