Kent Meydanı’na dev ekran kurulsun

Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasına gidemeyecek olan Bursasporlu taraftarların yönetimden özel istekleri var; "Kent Medyanı'na dev ekran kurulsun".

Çarşamba akşamı Ankara 19 Mayıs Stadı'nda Bursaspor'la Fenerbahçe arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşmasına sınırlı sayıdaki bilet sebebiyle gidemeyecek olan Bursasporlu taraftarların yönetimden özel bir isteği var. Yeşil beyazlı renklere gönül vermiş taraftarlar Kent Meydanı'na dev ekran kurularak maçın coşkusunu şehrin merkezinde yaşamak ve maç sonrası kupanın kazanılması ile birlikte Bursa'yı karnaval yerine çevirmek istediklerini belirttiler.

Bu özel isteklerinin yerine getirilmesini isteyen Bursasporlu taraftarlar, yeşil beyazlı yönetimden bu konu hakkında bir an önce harekete geçmesini istediler. Haber / Osman Korkmaz – Vedat Çetin Haber kaynağı : bursagercek.com.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu