Kenneth Omeruo ile 600-700 bin Euro civarında anlaştık!

OLAY TV'nin ekran klasiği FİNAL'e konuk olan 2. Başkan Cem Öztürk, “Omerou kiralık olarak yüzde 80-90 oldu gibi, 600-700 bin Euro civarında anlaştık. Nielsen de öyle. İkisinin de olma ihtimali var. Saviet transferi de bize bağlı istersek alacağız” dedi.

Cumartesi günü Fenerbahçe maçıyla sezona start verecek Bursaspor‘da herkesin merakla beklediği transfer harekatını değerlendiren Cem Öztürk, “Omerou kiralık olarak yüzde 80-90 oldu gibi, 600-700 bin Euro civarında anlaştık. Nielsen de öyle. İkisinin de olma ihtimali var.

Ancak imza atmadan net bir şey söylemek doğru olmaz. Saviet transferi de bizim elimizde istersek olacak” şeklinde konuştu.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @semih yorumuna yanıt olarak

   Neden acikliyorsunuz anlamiyorum, transfer olmasin diye ugrasiyorlar resmen. Isteyen diger kulupler teklif arttirsin bize gelmesin diye mi bu aciklama ???? Bitmek uzereyse bitir isi, at imzani acikla

   14
   1. @Semturano yorumuna yanıt olarak

    Hikaye…Bahsettikleri adamların bizden haberi bile yok.Titiye birkaç yüzbin ödeyemeyen adamlar başka oyunculara milyonları nasıl verecek!? Tamamen kendi corbacilarini uyutma taktiği.Baska hiçbir şey değil.

  2. @semih yorumuna yanıt olarak

   Takvimden haberiniz var mı acaba. Kaç haftayı gözden çıkardık 4, 5, 6 ?… Sezon bitince İki ana transfere odaklanılmalı idi; bir oyun kurucu ve bir forvet. Sonra kanat ve ön libero… Çok kötü sayın Başkan valla çok kötü. İyi bir sportif direktör bulsaydın sezon sonunda – bakınız Fenerbahçe Ali Koç- onun bunun oyuncağı olmazdın. Yazık ettin kendine de Bursaspor’a da, bizlere de. 18 yıl sonra ilk defa kombine almadım, bekliyorum. ne kendimin nede futbolcuların psikolojisini bozmak istemiyorum. Biliyorum ki suçlu Kötü Yönetim.

   15
 1. Yalvarırım şu Cem Öztürk konuşmasın ya.futbol bilgisi sıfır.adam 2 ay geriden geliyor.acelemİz Yok diyor.biri şu Kamile haftasonu lig başlıyor desin.dunya kupası beklicez dediler sanki dünya kupasında oynayan adamı alabilecekler 500 bin Euro için adam satan zihniyet bunu söylüyor

  28
 2. “Saviet taransferi bize bağlı istersek alacağız.” Ne bekliyorsunuz ?Kulaklarınız yeterince çınlamadı mı ?

  20
 3. Kiralık futbolcudan medet bekleyen aptallar içlerinde 1 tanesi bile futboldan anlamıyor bunların anladığı dil biziz gidelim özlüceye ağızlarına edelim bunlar ondan anlar

  7
  1
 4. Bunlar artık herşeyi hak ediyo basalım özlüceyi kıralım geçirelim futbocu değil yönetici dövmeye hadiiii dermişim…ama gına geldi artık…..

  3
  1
 5. omerou ve titi kasımpaşadayken mükemmel ikiliydiler bir şekilde ekongu gönderip bunu alabilseydiler biribiriyle anlaşan çok iyi bir ikli defans hatıımız olurdu bunun üstüne bir kanat bir de forvet alsan bu ligde kalırdın zaten ama şimdi herkes umutsuz

  3
  2
 6. Sakin beyler.
  Yıllardır aynı seneryoyu izliyoruz.
  Vurdulu kırdılı filmler bize fayda getirmez.
  Belliki daha satılacak oyuncular var.
  Onlar gitmeden transfer olmaz.
  Biz bu sezon olaya el koyuyoruz.
  Yalniz vurarak kırarak degil.
  Adam gibi taraftarlik yaparak.
  Arenayi her mac hınca hınç doldurarak.
  Küfür yok.
  Bıkkınlık yok.
  Gidecek adam gibi tezahürat yapıp maçları ali caz zaten başka yolu da yok.
  Önce biz kendimize çeki düzen verip b irlesecegiz. Ardından takım.
  Anladık mi beyler.

 7. 600 – 700 bin euro arası demesinin sebebi adamla 4 milyon liraya anlşmışlar da dövizin nereye gittiği belli değil demek herhalde. Şaka maka 700 bin euro 4.2 milyon ediyor.

 8. Doğru yolda giden kaplumbağa yanlış yolda giden yarış atını geçer ama ya kaplumbağa yanlış yolda ise? Bu sezon yanlış yolda giden kaplumbağanın(eskiden timsahtı) hazin sonunu hepbirlikte göreceğiz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu