Kendir bir harika!

Bursaspor Altyapı Sorumlusu Ali Turan ve Kulüp Genel Müdürü Erhan Başoğlu önceki gün Keles‘e giderek Kaymakam Mustafa Türkcan ve Mal Müdürü Hasan Taşkın‘ın makamında Kendir Yaylası‘nın tapusunu 49 yıllığına aldı. Kendir Yaylası için önümüzdeki hafta içinde Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor Başkanı Ali Ay ve ekibinin de hazır bulunacağı bir tören düzenlenecek. 

10 Milyon TL’ye kamp yeri

7 dönüm için imar izni bulunan Kendir Yaylası’na yapılacak sahalar ve tesis binasının maliyetinin 10 milyon TL civarında olacağı öğrenildi. Yeşil beyazlı yönetim Büyükşehir Belediyesi‘nin de desteğiyle yakın zamanda ilk kazmayı vurması planlıyor. Yaz dönemlerinde kampları burada yapmayı planlayan yeşil beyazlıların yapılacak tesisten iyi bir gelir elde etmeyi de hedefliyor. 

Keleslilerin sevgisi artacak

Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke, ‘Bizler Bursaspor sevdalısıyız. Bursaspor’un kazandığı maçlarda Keles’te bayram havası yaşanıyor. Bursaspor’un Kendir Yaylası’nda kuracağı tesislerden sonra Kelesliler futbolcuları yakından görme imkanı bulacak. Keleslilerin Bursaspor sevdası bir kat daha artacak‘ dedi.

Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke de Bursastore TIR‘ını ziyaret ederek, öğrencilere dağıtılmak üzere 30 adet top ve spor malzemeleri aldı.

Bursaspor Altyapı Sorumlusu Ali Turan, Kendir Yaylası’nın kazanılmasında büyük pay sahibi olan Keles Mal Müdürü Hasan Taşkın’a teşekkür etti. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu