Kendinizi geliştirin!

Gerçekleştirilen söyleşiye Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan, Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Adnan Örnek, U14 ve U15 takımlarının teknik heyet ve futbolcuları katıldı.

DOĞRU İNSAN OLUN

Efsane futbolculardan Sinan Oral genç sporculara hitaben yaptığı konuşmada, “Bizim zamanımızda okulda andımız okutuluyordu. Orada doğruluk ve dürüstlükten bahsediliyordu. Eğer siz doğru insan olursanız hayat size bunun karşılığını fazlasıyla verecektir. Bütün hayatınız boyunca çalışmalısınız” dedi. Erdinç Kayan ise kısa boyu olmasına rağmen stoper mevkiinde sıçrama yeteneği ile bu açığını kapatabildiğini belirterek, “En büyük rakibiniz kendinizsiniz. Bizim zamanımız da çocuklar sokaklarda futbol oynar ve motorik özelliklerini geliştirirlerdi. Sizlerin bu durumları yok. Bu yüzden antrenmanlarda hocalarınızın söylediklerini harfiyen yerine getirmelisiniz” diye konuştu.

Bursa Kent Müzesi‘nde altyapı öğrencileriyle gerçekleşen söyleşinin sonunda Erdinç Kayan ve Sinan Oral’a günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu