Kendinize kulüp bulun!..

Fernando Belluschi dışındaki tüm yabancı futbolcuları gönderme kararı alan Bursaspor’da gözler İstanbul’da bugün yapılacak kritik zirveye çevrildi. Bursaspor İkinci Başkanı ve Transfer Komitesi üyesi Hasan Gülayan ile Genel Menajer Adil Cenkçiler İstanbul’da Sebastian Pinto ve Renato Civelli’nin menajerleriyle masaya oturacak. Bursaspor heyetinde görevine dönen tercüman Volkan Çay da hazır bulunacak. Bursaspor yetkilileri dün akşam saatlerinde Bursa’dan İstanbul’a hareket etti.

 

ALACAKLARIMIZI VERİN

Gülayan ve Cenkçiler İstanbul’da Sebastian Pinto’nun menajeri Hernan Heguera ile Civelli’nin menajeriyle yapacakları görüşmede her iki oyuncudan da kendilerine kulüp bulmalarını iletecek. Pinto ve Civelli’nin Bursaspor’la sözleşmeleri 2015 yılının haziran ayına kadar devam ediyor. Futbolcular için temsilcilerin öncelikle Bursaspor’dan birikmiş alacaklarını talep edecekleri sonrasındaysa önümüzdeki yıldan doğan hakları için pazarlık yapacakları öğrenildi. 

 

Bursa Hakimiyet  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu