Kembo’nun sözleşmesi feshedilecek!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

2 Ocak’ta Antalya‘da başlayacak kampa Jires Kembo‘yu almayacağını belirten Samet Aybaba, “Jires aramızda olmayacak. Kampa onu almıyorum. Yönetim sözleşmesini feshedecek. Abdullahi Shehu kampa gelecek. Onu kesinlikle ikinci yarıda kullanmak istiyorum” diye konuştu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Değerli Bursasporlular, ricamız resmi kaynakları takip etmenizdir. Örneğin, teknik direktörümüz Sayın Samet Aybaba Shehu’yı ligin ikinci yarısı faydalanacağını ifade ederken dün yayınlanan köşe yazısında Orhan Güney, “Shehu’dan ümidi kesin benden söylemesi” demişti. Dolayısıyla sözde köşe yazarlarına kulak asmayınız.

  79
 2. lütfen bundan sonra transferlerimiz de alacağımız oyuncularda yıllık garanti ücretini düşük tutup maç başını yüksek tutalım oynayınca kazanınca daha fazla kazanacaklarını hem onlar anlasın burası çiftlik değil çak 3 yıllık sözleşme ondan sonra yat paranı alama sakatım de oynama 3 ay geciksin ihtar çek şikayet et tek taraflı fesh et git fifaya faiziyle birlikte sözleşmenin geri kalanınıda al hakikaten kulüplerimiz böyle battı ve batmaya devam edicek ne zamanki sistem değişecek nezamanki ozaman ülke futboluda gelişecek

   1. @Kamil Grosicki yorumuna yanıt olarak

    güzel kardeşim öyle boş yorum yapmışsınki bilip bilmeden ..kemboyu yönetimin ve sametin hazırlık kampına tasarruf nedeniyle götürülmediğini bilmiyormusun..sonra sametin hazırlık kampına götürmediği kembo ve necidi ilk maçlarda 11 e koyup harcamaya calıştığını ve başarılı olduğunu!!!!!

 3. shehu oynamaya başlarsa çok yararlı olur ortasahamızın mücadele gücü badji ve aytaçla iyi ama ikiside özellikle aytaç kendinde olmayan şeyleri yapmaya kalkışıyor uzun toplar frikikler duran toplar ki duran topta çok başarısız bir takımız haal samet aybaba çıkmış bizim penaltıcımız aytaç diyor duran top çalışmadığımız her halimizden belli her maç bir dünya korner kullanıyoruz sonuç aldığımız bir elin parmakları etmez toplamda shehu mücadele gücünün yanında futbolu basit oynuyor futbol basit oyundur zor olan basit oynamaktır demişler biz de bunu öğrensek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu